شناسه خبر : 181393
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 21 تیر ساعت 13:23
دستگیری 2 اخلالگر اقتصادی با هزار میلیارد کلاهبرداری

دستگیری 2 اخلالگر اقتصادی با هزار میلیارد کلاهبرداری

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری 2 اخلالگر در نظام اقتصادی با یک هزار و20 میلیارد ریال کلاهبرداری در این استان  ‏خبر داد.

نورنیوز- حوادث: سردار "حمید هداوند" اظهار داشت: در پی وصول یک فقره پرونده اقتصادی از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک شهرستان کرج با موضوع اخلال در نظام ارزی در خصوص شکایت مدیریت یکی از بانک های استان علیه یک شرکت ، رسیدگی به موضوع به صورت تخصصی در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
او افزود: در بررسی های مقدماتی مشخص شد شرکت مذکور بابت خریدهایی که داشته و سررسیدهایی که موعد آن فرا رسیده بود تاکنون اقدام به رفع تعهد ارزی ننموده و با این کار در نظام ارزی اخلال وارد کرده است.
هداوند بیان کرد: ماموران پس از استعلام و به دست آوردن مستندات و دلایل و مدارک مربوط به پرداخت حواله سررسیدها ، دستور قضایی را اخذ و ٢ نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
او گفت: با پیگیری های ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان متهمان بلافاصله نسبت به ارائه مستندات رفع تهعدات به واحد ارزی بانک مربوطه اقدام و پرونده برای تعیین تکلیف و اتخاذ تصمیم لازم قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک شهرستان کرج ارسال شد


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی