شناسه خبر : 180976
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 تیر ساعت 23:04
شرط نتانیاهو برای توافق و تبادل اسرا

شرط نتانیاهو برای توافق و تبادل اسرا

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه نمی‌توان به بازگشت هزاران فرد مسلح به شمال غزه اجازه داد، گفت: پیشنهادی که اسرائیل با آن موافقت کرده و مورد حمایت بایدن قرار دارد، اجازه بازگشت گروگان‌ها بدون عقب‌نشینی از اهداف جنگ را می‌دهد.

نورنیوز-گروه بین الملل: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعی شد موضع قاطع ما در مخالفت با توقف عملیات نظامی در رفح، حماس را وادار به ورود به مذاکرات کرد.
«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: هرگونه توافق تبادل اسرا باید به ما اجازه دهد که تا تحقق همه اهداف جنگ به نبرد ادامه دهیم.
نتانیاهو در سخنانی که به منزله مانع‌تراشی مجدد در مسیر مذاکرات آتش‌بس در دوحه است، افزود: این توافق همچنین نباید مجوزی برای قاچاق سلاح به حماس از طریق مرزهای مصر باشد.
وی با بیان اینکه به موجب این توافق نمی‌توان به بازگشت هزاران فرد مسلح به شمال غزه اجازه داد، گفت: پیشنهادی که اسرائیل با آن موافقت کرده و مورد حمایت بایدن قرار دارد، اجازه بازگشت گروگان‌ها بدون عقب‌نشینی از اهداف جنگ را می‌دهد.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: چارچوب کلی توافق به اسرائیل اجازه خواهد داد تا گروگان‌ها بازگردانده شوند اما به اهداف اعلامی‌مان در جنگ آسیبی وارد نمی‌شود.
نتانیاهو با تاکید بر اینکه ما برای آزادسازی زنده گروگان‌ها از غزه تلاش می‌کنیم، مدعی شد: موضع قاطع ما در مخالفت با توقف عملیات نظامی در رفح، حماس را وادار به ورود به مذاکرات کرد.
پیش از این، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده بودند تیم مذاکره‌کننده این رژیم دوشنبه این هفته برای ادامه مذاکرات راهی دوحه خواهد شد.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی