شناسه خبر : 58550
تاریخ انتشار : 1399/11/04 11:44
روایت سخنگوی نُجَباء از برنامه‌ریزی تروریست‌ها برای حمله به نجف و کربلا

روایت سخنگوی نُجَباء از برنامه‌ریزی تروریست‌ها برای حمله به نجف و کربلا


«نصر الشَمَّری» از برنامه‌ریزی داعش برای نفوذ به عتبات مقدسه خبر داد و از جانب مقاومت اسلامی، رژیم‌های پشتیبان تروریسم تکفیری را تهدید کرد که جنگ را به زمین خودشان خواهد کشاند.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در گفتگو با تلویزیون «الاتجاه» عراق اعلام کرد این جنبش اطلاعاتی در دست دارد که ثابت می‌کند گروه تروریستی داعش در حال بازیابی خود است.

«نصر الشَمَّری» ضمن عرض تسلیت به خانواده جان‌باختگان عملیات تروریستی اخیر در بغداد، با استناد به داده‌های اطلاعاتی هشدار داد: داعش به‌دنبال هدف قرار دادن نجف، کربلا و پایتخت است. هم‌اکنون تروریست‌ها در منطقه کمربند بغداد مشغول آماده‌سازی دو خودروی انتحاری هستند. از پنج عنصر انتحاری، تنها دو نفر خود را منفجر کرده و سه نفر دیگر هنوز زنده‌اند.

او با انتقاد از عجز دولت در مهار تروریست‌ها، تأکید کرد: ما در مقاومت اسلامی نُجَباء اطلاعاتی در دست داریم و آماده همکاری با دستگاه‌های امنیتی هستیم.

سخنگوی نُجَباء در ادامه از تلاش تروریست‌ها برای رسیدن به کربلا از طریق صحرای الانبار خبر داد و خاطرنشان ساخت: یکی از دو عامل انتحاری عملیات اخیر، از مرز سوریه و درست از نقطه‌ای به خاک ما نفوذ کرد که در اقدامی شبه‌عمد، یگان‌های عراقی از آن نقطه جابجا شده بودند!

الشَمَّری در پایان با لحنی تهدیدآمیز، تصریح کرد: امنیت کشور و حفظ جان شهروندان عراقی، خط قرمز ماست. گروه‌های مقاومت اسلامی جنگ را به زمین کسانی می‌برند که می‌خواهند عراق را به آتش بکشند.


نورنیوز
اخبار مرتبط
حادثه%20تروریستی%20بغداد%20و%20برنامه‌های%20جدید%20برای%20بی‌ثبات‌سازی%20منطقه

حادثه تروریستی بغداد و برنامه‌های جدید برای بی‌ثبات‌سازی منطقه


در آستانه جلوس دموکرات‌ها در کاخ سفید، بازسازی داعش و ناامن‌سازی و بی‌ثبات‌سازی مجدد عراق، هم زمان با تضعیف حشد کلید خورده تا پروژه غربی، عبری، عربی برای تداوم حضور در عراق به ویژه برای تاثیرگذاری بر انتخابات آتی این کشور تکمیل شود.

داعش%20مسئولیت%20انفجارهای%20روز%20گذشته%20بغداد%20را%20پذیرفت

داعش مسئولیت انفجارهای روز گذشته بغداد را پذیرفت


گروه تروریستی داعش، بامداد روز جمعه سوم بهمن با انتشار پیامی در کانال تلگرامی این گروه، مسئولیت دو حمله انتحاری در مرکز بغداد، پایتخت عراق را به عهده گرفت.

نظرات

نظر شما

هواشناسینرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.