آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120859
تاریخ انتشار :
مدارس و دانشگاه‌های تهران تا سه‌شنبه غیرحضوری و فروش طرح ترافیک متوقف شد

مدارس و دانشگاه‌های تهران تا سه‌شنبه غیرحضوری و فروش طرح ترافیک متوقف شد

با ادامه تشدید آلودگی هوا بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، مدارس و دانشگاه‌های استان تهران تا سه شنبه 29 آذر ماه به صورت غیر حضوری برگزار می‌شوند.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: عابد ملکی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و رئیس جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا درباره دستورات کمیته اضطرار آلودگی هوا در تشریح مصوبات این جلسه گفت: با توجه به تشدید آلودگی هوا و استمرار پایداری هوا روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هفته جاری ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ آذر ماه مدارس و دانشگاه‌های تهران در تمامی مقاطع به جز شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و پردیس به صورت غیر حضوری دایر خواهند بود.

وی افزود: مهد‌های کودک و پیش دبستانی‌ها در تهران به جز شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل خواهند بود.

ملکی از احتمال تعطیلی دربی روز سه شنبه تهران خبر داد و گفت: فروش طرح ترافیک نیز در پایتخت ممنوع شد.

معاون استاندار تهران ادامه داد: فروش طرح ترافیک برای این سه روز توسط شهرداری تهران متوقف خواهد شد و فروش ممنوع است همچنین نیاز است که شهروندان از تردد‌های غیر ضرور خودداری کرده و در صورت لزوم حتما از ماسک مناسب N۹۵ استفاده کنند.

وی تاکید کرد: روسای ادارات نیز باید با مرخصی مادران دارای فرزند محصل موافقت کنند. از سوی دیگر فعالیت کارخانه‌های تولید شن و ماسه نیز تا روز چهارشنبه متوقف خواهد بود.

ملکی گفت: ممنوعیت ترددد شبانه کامیون‌ها و فعالیت کارخانجات آسفالت‌سازی نیز از دیگر مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران بود.

وی افزود: پیشنهاد کاهش دو ساعته ساعات کار ادارات تا روز سه‌شبه نیز در این جلسه مصوب شد که وزارت کشور در این زمینه تصمیم‌ نهایی را خواهد گرفت.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی