آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 111004
تاریخ انتشار :
جزئیات خرابکاری ناکام تروریستی در اصفهان
با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان ناکام ماند؛

جزئیات خرابکاری ناکام تروریستی در اصفهان

هدف اصلی تروریست‌های وابسته به رژیم‌صهیونیستی، انفجار یک مرکز صنایع حساس دفاعی کشور در اصفهان بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان ناکام ماند

نورنیوز - گروه امنیت و دفاعی: اعضای این شبکه که با عوامل موساد در ارتباط بوده و از اقلیم شمال عراق وارد کشور شده بودند، با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزاتِ عملیاتی و ارتباطی و قوی‌ترین مواد انفجاری، قصد انجام اقدامات خرابکارانه و عملیات تروریستی بی‌سابقه‌ای در برخی نقاط حسّاس و اهدافِ از پیش تعیین شده را داشتند.

 هدف اصلی تروریست‌های وابسته به رژیم‌صهیونیستی، انفجار یک مرکز صنایع حساس دفاعی کشور در اصفهان بود.

عناصر عملیاتی تیم عمل‌کننده از اعضای گروهک تروریستی و مزدور کومله بودند که مستقیماً توسط عبدالله مهتدی، سرکرده‌ی آن گروهک برای این مأموریت انتخاب و به افسران موساد معرفی شده بودند.

گستردگی و تعدد تجهیزاتِ همراه تروریست‌ها در حدی بود که امکان حمل مستقیم آن‌ها توسط اعضای تیم عملیاتی وجود نداشت،بنابراین در قالب جاسازی در لوازم پوششی و از مسیر کولبری، از اقلیم کردستانِ عراق وارد کشور کرده بودند.

۸ بمب بسیار قوی برای انفجار هدف اصلی و ۸ بمب کوچک مخصوص تخریب تجهیزات، ۴ قبضه سلاح کمری ویژه همراه با صدا خفه‌کن، ابزارهای فنی ویژه برای اخلال در سیستم‌های کنترلی محیط هدف و نیز برای انفجار از راه دور و مجموعه‌ی کاملِ ابزار گریم، کلاه‌گیس و وسایلی برای تغییر اثر انگشت به همراه داشتند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی