האלוף סאפאווי גינה את מתקפת הטרור הציונית בדמשק על הקונסוליה האיראנית ואמר כי השהיד, תא"ל עלי זהדי, הוא מוג'אהיד מוצק, נאמן וחבר אמיץ. לאחר ארבעים ושתיים שנים של ג'יהאד מתמשך למען האסלאם, שמירה על ביטחון איראן וחיזוק חזית ההתנגדות, בלילה העשרים ואחד של חודש הרמדאן המבורך, בלב זוהר ובגוף פצוע, הוא צעד על דרך של אמת, צדק והדרכה לפגוש את אדונו ואת חבריו הקדושים.
האלוף ספבי הדגיש כי הישות הציונית הכוזבת ורוצח הילדים מבינים שסופו הגיע ואמר: "יש להזכיר את הישות הטורפת והמקוללת הזו, ואמריקה, שהיא התומכת העיקרית בה, את העונש הכואב על ידי הגברים. של ההתנגדות האסלאמית, יורשי השהיד האלוף סולימאני והשהיד זהדי, על הפשע הזה." "זה בלתי נמנע ובלתי נמנע".
נור ניוז