آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 97804
تاریخ انتشار :
آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرد
به بهانه مبارزه با تامین مالی تروریسم؛

آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرد

دولت جو بایدن که مدعی دیپلماسی در قبال ایران است، اعلام کرد که اعضای مرکز مبارزه با تامین مالی تروریسم، 16 فرد، نهاد از جمله سه ایرانی را به بهانه تروریستی تحریم کرده است.

نورنیوز -گروه بین‌الملل: وزارت خزانه داری آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز، اعضای مرکز مبارزه با  تامین مالی تروریسم (TFTC) ۱۶ فرد، نهاد و گروه وابسته به انواع سازمان‌های تروریستی منطقه‌ای را تحریم کردند.  آمریکا پیش از این همه آنها را تحریم کرده بود.

وزارت خزانه داری آمریکا افزود: تحریم‌ها  شامل سه فرد مرتبط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، چهار فرد مرتبط با داعش و یک شرکت، شش حامی مالی بوکوحرام و گروه‌های تروریستی سرایا الاشتر و سرایا المختار هستند.

بر اساس بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، سه ایرانی تحریم شده علی قصیر، مقداد امینی و مرتضی هاشمی هستند که پیش از این به بهانه ارتباط با حزب‌الله لبنان و تامین مالی آن تحریم شده بودند.

وزارت خزانه داری آمریکا مدعی شده است مرکز مبارزه با  تامین مالی تروریسم (TFTC) برای تقویت تلاش‌های چندجانبه  میان آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس - بحرین، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی و امارات برای مقابله با پولشویی منطقه‌ای وشبکه های تامین مالی تروریست‌ها ایجاد شد.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.