شناسه خبر : 75768
تاریخ انتشار : 1400/07/07 12:36
پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به رییس جدید رسانه ملی

پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به رییس جدید رسانه ملی

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار پیامی خطاب به دکتر پیمان جبلی انتصاب او به ریاست رسانه ملی را تبریک گفت.

پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به رییس جدید رسانه ملی

نورنیوز ـ گروه سیاسی: دریابان علی شمخانی با تبریک حسن اعتماد مقام معظم رهبری به پیمان جبلی، انتخاب یکی از مدیران متخصص، متعهد و باتجربه کشور در حوزه رسانه را به عنوان رییس جدید سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران رخدادی مهم و امیدوار کننده برای ایجاد تحول سازنده در رسانه ملی عنوان کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به نقش و کارکرد کم نظیر رسانه ملی در زمینه پیشبرد وپشتیبانی از اهداف نظام در حوزه امنیت ملی خاطر نشان ساخت: بدون شک در شرایطی که ادراک سازی از طریق ارتباطات فراگیر و مخاطب پایه، به کارآمدترین ابزار تاثیرگذار برای دستیابی به اهداف سیاسی، اقتصادی،اجتماعی و امنیتی تبدیل شده، باید نقش آفرینی هوشمند رسانه ملی به عنوان یکی از استوانه های اصلی تامین منافع ملی و تقویت کننده امنیت ملی پایدار در کشور بیش از گذشته مورد توجه و حمایت قرار بگیرد.

در پایان این پیام آمده است: نهاد امنیت ملی بر اساس وظیفه ذاتی خود وبرای تحقق منویات مدبرانه مقام معظم رهبری که در حکم جنابعالی بر آن تاکید شد، آمادگی خود را برای هرگونه حمایت لازم در زمینه پیشبرد برنامه های تحولی جدید در سازمان صداوسیما اعلام می نماید.

 


اخبار مرتبطنظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی