شناسه خبر : 75229
تاریخ انتشار :
شناخت قوت و ضعف طرح شهید سلیمانی با نظر مردم

شناخت قوت و ضعف طرح شهید سلیمانی با نظر مردم

پرسشنامه ذیل به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف طرح شهید سلیمانی(مقابله وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا توسط نیروهای مردمی و بسیج) طراحی شده است.

نورنیوز-گروه اجتماعی: پس از شیوع کرونا و تاثیرات پردامنه آن بر وضعیت اقتصادی و اجتماعی، همه مسوولان دست به دست هم دادند تا با اجرای طرحها و محدودیتهای مختلف، شرایط را به حالت عادی بازگردانند و یکی از این برنامه ها که به رایگان عملیاتی شده و بسیار هم موثر واقع شد طرح «مسجد، سنگر سلامت» بود.

طرح یاد شده هیچ بار مالی برای مردم ندارد. بیماریابی، امدادرسانی و ارائه دیگر خدمات بر عهده پایگاههای سلامت مساجد است.

پشتیبانی و حمایت از بیماران در دوره قرنطینه با رفع موانع معیشتی از جمله اهدای بسته‌های کمک معیشتی به خانواده بیماران، رفع موانع شغلی در زمینه اخذ و ارائه گواهی مرخصی استعلاجی معتبر و برطرف کردن مشکلات شخصی شامل خرید و انجام امور جاری زندگی فرد بیمار در صورت نیاز، با استفاده از ظرفیت جوانان بسیجی مومن، امین و معتمد محل از جمله اهداف این طرح است.

هدف گذاری طرح آن بود که جامعه با کمک خود مردم از این بحران کرونا عبور کند و با توزیع بسته‌های معیشتی حمایتی بین خانواده‌های شناسایی شده که دچار کرونا و مشکلات آن شده اند و البته برنامه هایی برای آموزش مردم به منظور مقابله هرچه بهتر با شیوع این ویروس طراحی شد، که به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به اجرا درآمد و همچنان ادامه دارد.

پرسشنامه ذیل به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف طرح شهید سلیمانی(مقابله وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا توسط نیروهای مردمی و بسیج) طراحی شده است. خواهشمند است در صورت مشارکت یا اطلاع از فرایند اجرای طرح، فرم را تکمیل نموده و برای سایر افرادی که به هر نحو با طرح در ارتباط هستند، ارسال نمایید. 

https://jsrc.ir/?p=4395


اخبار مرتبط
کشف علت خستگی‌های مفرط پس از درمان کرونا

کشف علت خستگی‌های مفرط پس از درمان کرونا

محققینی از دانشگاه‌های مختلف توانستند علت خستگی‌های مفرط پس از درمان بیماری کرونا را کشف کنند.

کرونا جراحی‌های زیبایی را افزایش داد

کرونا جراحی‌های زیبایی را افزایش داد

«در شرایطی که مردم تشویق می‌شدند برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا اپلیکیشن‌های مجازی و ابزارهای موبایلی را مورد استفاده قرار دهند، میزان ...

مزایا و تأثیرات هوش مصنوعی در تجارت الکترونیک

مزایا و تأثیرات هوش مصنوعی در تجارت الکترونیک

هوش مصنوعی در تجارت الکترونیک با چنان سرعتی در حال رشد است که انتظار می رود درآمد هوش مصنوعی تا سال 2025 به 36.8 میلیارد دلار در سراسر جهان برسد.

نرم افزار خرابکار آمریکایی جلوی استخدام میلیون‌ها نفر را گرفت

نرم افزار خرابکار آمریکایی جلوی استخدام میلیون‌ها نفر را گرفت

یک نرم افزار خودکار آمریکایی که برای اسکن کردن درخواست‌های کار متقاضیان طراحی شده به علت نقص فنی میلیون‌ها درخواست درست را رد کرده است.

صادرات بنزین ایرانی از خشکی و دریا

صادرات بنزین ایرانی از خشکی و دریا

بررسی‌ها نشان می دهد در 3 ماهه نخست سال جاری 700 میلیون دلار درآمد ناشی از صادرات بنزین کشور بوده است.

نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.