شناسه خبر : 74870
تاریخ انتشار : 1400/05/30 16:34
بازداشت و هلاکت عاملان حمله به دکلهای برق در عراق

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد؛

بازداشت و هلاکت عاملان حمله به دکلهای برق در عراق

سخنگوی فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق گفت که نیروهای امنیتی عراق موفق به جلوگیری از حمله به دکل های برق در این کشور شدند و شماری از عاملان این حملات را بازداشت کردند.

نورنیوز-گروه بین‌الملل: فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق تاکید کرد که برخی از عاملان حمله به دکل‌های برق در عراق با کمک اطلاعات شهروندان عراقی دستگیر شده‌اند.

تحسین الخفاجی سخنگوی فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق گفت: نیروهای امنیتی عراق موفق به جلوگیری از حمله به دکل‌های برق شدند و شماری از عاملان این حملات را بازداشت و ده‌ها نفر از آنها را در حین تلاش برای حمله به دکل‌ها به هلاکت رسانده‌اند.

وی افزود که حملات در نتیجه دستیابی تروریست‌ها به اطلاعات دقیقی از دکل‌های برق صورت می‌گیرد.

سخنگوی فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق اعلام کرد که نیروهای امنیتی امکانات و توانایی‌های بالایی برای شناسایی عاملان این حملات دارند.

الخفاجی با اشاره به اینکه نبرد نیروهای امنیتی علیه مخفیگاه‌های تروریست‌ها یا تامین کنندگان مالی آنها تا حد زیادی موفقیت‌آمیز بوده و مانع از این حملات شده، گفت که شماری از عاملان حمله به دکل‌های برق به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

سخنگوی فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق در پایان اظهار داشت که همکاری گسترده شهروندان و اطلاعات آنها به دستگیری عاملان حمله به دکل‌ها کمک می‌کند.

حمله به دکل‌های انتقال برق در عراق، خسارت‌های زیادی برجای می‌گذارد و موجب قطعی برق برای چندین ساعت می‌شود.

 


اخبار مرتبطنظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی