شناسه خبر : 74393
تاریخ انتشار : 1400/05/14 15:03
مهدی چمران با کسب 21 رای رئیس شورای شهر تهران شد

مهدی چمران با کسب 21 رای رئیس شورای شهر تهران شد

مهدی چمران با کسب 21 رای به عنوان رئیس شورای ششم شهر تهران انتخاب شد.

نورنیوز-گروه سیاسی: پس از برگزاری آیین تحلیف ششمین دوره شورای شهر تهران که با حضور مسئولان در صحن شورا برگزار شد؛ رای گیری برای مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر تهران (رئیس، نایب رئیس و دو منشی هیئت رئیسه) در دوره ششم آغاز شد.

مهدی چمران رئیس سنی شورا در ابتدای این مراسم گفت: ابتدا از دست اندرکاران برای برگزاری انتخابات و همچنین این مراسم قدردانی می کنم.

وی تصریح کرد: آنچه که از ما به یاد خواهند ماند تلاش و صداقت ماست. چرا که افراد زیادی در ادوار گذشته آمدند و رفتند و ما هم قاعدتا بعد از 4 سال خواهیم رفت و باید در این مدتی که حضور داریم باید کار و تلاش بکنیم تا رضایت خداوند را داشته باشیم. مردم در خصوص عملکرد ما قضاوت خواهند کرد و خداوند قضاوت واقعی را خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم روسفید باشیم و در مقابل شهدای عزیزمان سرافکنده نباشیم. 

چمران گفت: لازم است یادآوری کنم که یکی از دوستان عزیزمان در شورای دوم که از یاران عزیز و از اعضای شورا بود دو شب گذشته بر اثر کرونا دار فانی را وداع گفت. مرحوم دکتر نادر شریعتمداری برخی از دوستانی که در اینجا هستند یاد و خاطره او را به یاد دارند.

وی افزود: اکنون انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران را داشته باشیم. در ابتدا انتخاب رئیس را خواهیم داشت و بنابراین خواهش من این است که در ابتدا عزیزان ابتدا رئیس و سپس نایب رئیس را انتخاب کنند و افرادی که برای پذیرش مسئولیت ریاست شورای شهر تهران آمادگی دارند آمادگی خود را اعلام کنند.

 پس از اظهارات مهدی چمران، رای گیری برای ریاست شورای شهر تهران آغاز شد که در این ارتباط تنها مهدی چمران به عنوان کاندیدای ریاست شورای شهر تهران آمادگی خود را اعلام کرد. مهدی چمران با کسب 21 رای به عنوان رئیس شورای شهر ششم تهران انتخاب شد.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی