شناسه خبر : 45958
تاریخ انتشار : 1399/01/05 18:28
لس‌آنجلس‌تایمز به مردم آمریکا: برای مقابله با کرونا اسلحه نخرید؛ با هم مهربان باشید

لس‌آنجلس‌تایمز به مردم آمریکا: برای مقابله با کرونا اسلحه نخرید؛ با هم مهربان باشید

یک رسانه آمریکایی با اشاره به گزارش‌هایی که از افزایش خرید در مردم آمریکا در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در این کشور خبر می‌دهند به مردم توصیه کرده با هم مهربان باشند و از این رفتارها اجتناب کنند

شیوع ویروس «کرونای جدید» در آمریکا باعث ایجاد نگرانی‌هایی در میان مردم این کشور شده و عده‌ای برای فرونشاندن این نگرانی‌ها به یک رفتار عجیب روی آورده‌اند: خرید سلاح. رسانه‌های آمریکایی چند روز پیش گزارش داده بودند با شیوع گسترده بیماری «کووید-19» در آمریکا خرید سلاح در تمامی ایالت‌های این کشور به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است. روزنامه لس‌آنجلس‌تایمز امروز در مطلبی در همین باره نوشته اینکه عده‌ای در آمریکا با مسلح کردن خودشان به دنبال مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا هستند یأس‌آور است.

روزنامه آمریکایی نوشته است: «در این شرایط استرس‌زا و پرابهام بر ما است که با نشان دادن مهربانی، نوعدوستی و نگرانی برای دوستانمان، خانواده‌ها و کسانی که برای سلامت ما جانشان را به کف دست گرفته‌اند از یکدیگر مراقبت کنیم. به جای این کار عده‌ای دارند برای کشتن آماده می‌شوند.» روزنامه لس‌آنجلس‌تایمز نوشته است: «هنگامی که بحث از مسلح کردن خودمان برای مقابله با قیام‌های اجتماعی می‌شویم تنها چیزی که باید از آن بترسیم خود ترس است. اگر در خانه‌های سلاح وجود داشته باشد، احتمال اینکه قربانی خشونت با اسلحه شویم به شدت فزونی پیدا می‌کند.»


تسنیم
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی