شناسه خبر : 45927
تاریخ انتشار : 1399/01/05 13:43
انگلیس به سمت قرنطینه عمومی شهرها می‌رود

با اعلام از سوی بوریس جانسون؛

انگلیس به سمت قرنطینه عمومی شهرها می‌رود

دولت انگلیس اعلام کرده در نظر دارد تا محدودیت‌های جدیدی را در ارتباط با تردد و فعالیت‌های تجاری در این کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا اعمال کند.

به نقل از رویترز؛ «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس در نطقی تلویزیونی به مردم این کشور دستور داده است تا در راستای مقابله با شیوع کرونا فقط در خانه بمانند.

نخست وزیر انگلیس با اعلام محدودیت رفت و آمد در سطح شهرها، تاکید کرده که همه فروشگاه‌ها به استثنای موارد ضروری و مواد غذایی به صورت فوری تعطیل خواهند شد.

به گفته جانسون، شهروندان انگلیسی از این به بعد فقط برای خریدهای ضروری، نیازهای درمانی و مشاغل مجاز قادر به خروج از منزل خواهند بود و در غیر این صورت با ممانعت پلیس و جریمه مالی روبرو خواهند شد.

در نطق نخست وزیر انگلیس گفته شده است که تمامی مغازه‌های غیرضروری چون بوتیک و البسه فروشی‌ها، لوازم الکترونیکی و مشابه آن باید تعطیل شوند و کتابخانه‌ها، پارک‌های بازی کودکان، سالن‌های ورزشی سربسته و رو باز و تمامی اماکن مذهبی هم تعطیل می‌شوند.

براساس آمارها، تاکنون ۳۵۰ هزار فرد در نقاط مختلف جهان به ویروس کرونا مبتلا و ۱۵ هزار نفر هم جانشان را در پی ابتلا به بیماری کووید -۱۹ از دست داده‌اند.


مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی