شناسه خبر : 45835
تاریخ انتشار : 1399/01/04 13:42
بازگشت بیش از 1800 خودرو غیربومی از یکی از ورودی‌های استان کرمان

بعدا به کرمان بیایید؛

بازگشت بیش از 1800 خودرو غیربومی از یکی از ورودی‌های استان کرمان

سردار"عبدالرضا ناظری" درباره اقدامات پلیس برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در استان کرمان گفت: هرساله پذیرای گردشگران و مسافران نوروزی بودیم اما امسال به سبب پیشگیری از ویروس کرونا امکان حضور مسافران نوروزی در دیار کریمان محدود شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به بازگشت بیش از ۱۸۰۰ خودروی غیربومی از یکی از ورودی های استان به مناطق خودشان تصریح کرد: این اقدامات برای حفظ ایمنی و سلامت تمام هموطنان انجام می شوند و انشاالله به زودی با گذر از بحران کرونا، پذیرای گردشگران و مسافران در سراسر استان پهناور کرمان خواهیم بود.

سردار"عبدالرضا ناظری" در جمع خبرنگاران درباره اقدامات پلیس برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در استان کرمان گفت: هرساله با نهایت عشق و علاقه پذیرای گردشگران و مسافران نوروزی بودیم اما امسال به سبب پیشگیری از ویروس کرونا امکان حضور مسافران نوروزی در دیار کریمان محدود شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی افراد و بدنه جامعه به نوعی درگیر راهکارهای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا هستند و متاسفانه گاه و بیگاه شاهد افزایش بیماری و فوت تعدادی از همشهریان و هموطنانمان نیز هستیم افزود: در رابطه با پیشگیری از افزایش شیوع این ویروس مهلک اقدامات و تدابیر مختلفی از سوی نهادهای بهداشتی، درمانی، خدماتی، امدادی و انتظامی برنامه ریزی و اجرایی شده است که مهمترین آنها توصیه به ماندن در خانه به عموم مردم و پرهیز از مسافرت های خانوادگی در ایام نوروز است.

ناظری بیان کرد: در همین رابطه تیم های تخصصی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری نهادهای خدماتی و تلاش های مجموعه انتظامی به منظور مدیریت بحران و کاهش ورود و خروج های غیر ضروری به استان در ورودی های مناطق مختلف استان مستقر شده اند و قطعا در کنار پایش سلامت افراد، خیلی محترمانه از ورود خودروهای مناطق برون استانی جلوگیری می کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به بازگشت بیش از هزارو ۸۰۰ خودروی غیربومی از یکی از ورودی های استان به مناطق خودشان تصریح کرد: این اقدامات برای حفظ ایمنی و سلامت تمام هموطنان انجام می شوند و انشاالله به زودی با گذر از بحران کرونا، پذیرای گردشگران و مسافران در سراسر استان پهناور کرمان خواهیم بود.


ایسنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی