شناسه خبر : 45744
تاریخ انتشار : 1399/01/03 12:30
کرونا در اسرائیل ممکن است باعث فوت ده‌ها هزار نفر شود

نتانیاهو:

کرونا در اسرائیل ممکن است باعث فوت ده‌ها هزار نفر شود

نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با تلویزیون این رژیم اعلام کرد، وضعیت قابل پیش‌بینی نیست و کرونا در فلسطین اشغالی شاید به فوت ده‌ها هزار نفر بیانجامد.

با افزایش میزان مبتلایان به کرونا در فلسطین اشغالی و ثبت اولین مورد مرگ بر اثر این ویروس، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره احتمال مرگ ده‌ها هزار نفر هشدار داد.

در همین زمینه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به کانال ۱۲ تلویزیون این رژیم گفت: ابتلا به ویروس کرونا در اسرائیل ممکن است به فوت ده‌ها هزار نفر بیانجامد.

وی ادامه داد: هیچ کسی نمی‌داند امور به کجا می‌رسد. وزارت بهداشت احتمالا در مرحله پیش رو 20 هزار تست کرونا در روز انجام می‌دهند.

از سوی دیگر، «ایتزک کوهن» معاون وزیر دارایی رژیم صهیونیستی و نماینده پارلمان این رژیم بعد از مراوده با فرد مبتلا به ویروس کرونا، در قرنطینه خانگی قرار گرفته است.

رژیم صهیونیستی از صبح امروز سلسله تدابیری برای مقابله با کرونا را اجرایی کرده است. بر همین اساس مرزهای غزه و کرانه باختری تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

همچنین صهیونیست‌ها حق بیرون آمدن از منزل جز در موارد ضروری مانند تهیه مواد غذایی یا رسیدن به کارهای درمانی را ندارد.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) اعلام کرد، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۹۲۴ نفر رسیده که حال ۲۰ نفر آنها وخیم است.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی