شناسه خبر : 45645
تاریخ انتشار : 1399/01/01 19:47
شرایط جدید ورود ایرانی‌ها به کشور آلمان

شرایط جدید ورود ایرانی‌ها به کشور آلمان

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، شرایط جدید ورود ایرانی‌ها به کشور آلمان را اعلام کرد: مسافران دارای پاسپورت یا اقامت آلمانی، مسافران دارای کارت اقامت و یا پاسپورت اتحادیه اروپا و یا دارای اقامت کاری / تحصیلی / دائمی (تایپ D)

روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی(هما) عصر جمعه نوشت: به اطلاع مسافران پروازهای هواپیمایی ایران "هما" می رساند پیرو اعلام مقام‌های آلمانی مبنی بر محدودیت ورود به این کشور به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شرایط پذیرش مسافر در این کشور تغییر کرد. بر این اساس، مسافران دارای پاسپورت یا اقامت آلمانی، مسافران دارای کارت اقامت یا پاسپورت اتحادیه اروپا و یا دارای اقامت کاری، تحصیلی، دائمی (تایپ D ) و نیز مسافران دارای پاسپورت کانادا می‌توانند به صورت ترانزیت یا stopover وارد خاک المان شوند.

همچنین مسافران دارای کارت اقامت کانادا ( pr ) نیز صرفا به صورت ترانزیت و ادامه مسیر (فقط با carrier LH) اجازه ورود به آلمان را خواهند داشت. به گزارش ایرنا آلمان ۱۰ اسفند ۹۸ از اعمال محدودیت پذیرش مسافر از کشورهای درگیر کرونا خبر داد. در نشست ستاد بحران آلمان در محل وزارت بهداشت این کشور، گزارشی از وضعیت سلامت مسافرانی ارائه شد که از کشورهای درگیر با کرونا نظیر کره‌جنوبی، ژاپن و ایران که قصد سفر به آلمان را دارند؛ ارایه شد. از جمله تصمیم‌های جدید کمیته بحران آلمان برای مقابله با کرونا نیز ایجاد محدودیت برای مسافران این کشورها بود. این مقررات پیش از این شامل چین می‌شد.


ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی