شناسه خبر : 45520
تاریخ انتشار : 1398/12/29 09:07
افزایش مبتلایان به کرونا در پنتاگون به 89 نفر

افزایش مبتلایان به کرونا در پنتاگون به 89 نفر

پنتاگون اعلام کرد 49 نفر از کارمندان نظامی و 40 نفر دیگر از کارمندان غیرنظامی وزارت دفاع آمریکا به کرونا مبتلا شده اند.

به نقل از آناتولی، چاک برایسهارد، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد با مبتلا شدن ۴۹ نفر از کارمندان نظامی و ۴۰ نفر دیگر از کارمندان غیرنظامی این وزارتخانه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در وزارت دفاع آمریکا به ۸۹ نفر افزایش یافته است.

این در حالی است که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا و معاونش هم به این ویروس کشنده مبتلا و تحت نظارت خانگی هستند و کار‌های وزارت دفاع را از طریق ارتباط تلفنی و تصویری به پیش می‌برند.

هفته پیش نیز یک مقام پنتاگون هشدار داده بود که آمار رسمی شمار نظامیان این کشور که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند با آمار واقعی تفاوت دارد.

وزارت بهداشت آمریکا اعلام کرد ۱۴ نفر دیگر جان خود را به دلیل مبتلا شدن به کرونا در ایالت واشنگتن از دست دادند و شمار قربانیان کرونا در کل آمریکا به ۱۵۰ نفر رسیده است.

ویروس کرونا جان افراد زیادی را در سراسر آمریکا از سواحل شرقی تا سواحل غربی این کشور گرفته است و کارشناسان انتظار دارند این رقم به سرعت افزایش یابد. با تایید نخستین مورد ابتلا به کرونا در ایالت ویرجینا، ابتلا به این ویروس در همه ۵۰ ایالت آمریکا تایید شد و شمار قربانیان از ۱۰۰ نفر گذشت. کرونا اکنون در همه ایالت‌های آمریکا شیوع پیدا کرده است.


باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژگان
کروناپنتاگون
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی