شناسه خبر : 45355
تاریخ انتشار : 1398/12/26 23:01
نیویورک‌تایمز: مصر منشأ شیوع کرونا در آمریکا بوده است

نیویورک‌تایمز: مصر منشأ شیوع کرونا در آمریکا بوده است

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد که مصر منشأ نخست شیوع ویروس کرونا در آمریکا بوده است. منابع رسمی مصر تا روز دوشنبه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را 150 نفر اعلام کرده‌اند

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد که مصر منشأ نخست شیوع ویروس کرونا در آمریکا بوده است. منابع رسمی مصر تا روز دوشنبه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را 150 نفر اعلام کرده‌اند اگر چه رسانه‌های عربی گزارش داده‌اند که شمار مبتلایان در این کشور عربی شمال آفریقا بسیار فراتر از این ارقام بوده و مقامات مصری در این زمینه پنهان‌کاری می‌کنند.

همچنین مقامات آمریکایی آمار مبتلایان 24 ساعت گذشته این کشور به ویروس کرونا را 485 نفر اعلام کردند تا مجموع مبتلایان به کرونا در آمریکا به 4165 نفر برسد. با مرگ 4 نفر از مبتلایان به کرونا در آمریکا، مجموع قربانیان این ویروس در این کشور به 74 نفر رسید. از سوی دیگر، در پی شیوع ویروس کرونا در سرتاسر آمریکا، فرماندار ایالت نیوجرسی مقررات منع آمد و شد در این ایالت اعلام کرد. (جزئیات بیشتر) به رغم تلاش دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و اعلام اخیر «وضعیت اضطرار ملی» در آمریکا، شمار ابتلا و فوت آمریکایی‌ها در نتیجه این بیماری رو به افزایش است.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی