شناسه خبر : 45303
تاریخ انتشار : 1398/12/26 14:22
بیش از 100 هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی کشف شد

بیش از 100 هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی کشف شد

رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 133 هزارو 648 قلم انواع تجهیزات بهداشتی طی 24 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس سردار محمدرضا مقیمی افزود: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالاهای بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در کشور قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی سراسر کشور با اشرافیت کامل اطلاعاتی، در قالب تیم های عملیاتی و انجام اقدامات تخصصی، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ باب انبار و مراکز پخش کالاهای بهداشتی را بازدید کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبارها بیش از ۱۳ هزار و ۶۴۸ قلم انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۱۰۱ هزار و ۲۷۰ عدد انواع دستکش، ۳۲ هزار و ۱۵۷ بطری انواع مواد ضدعفونی کننده احتکاری در سطح کشور کشف کردند.

سردار مقیمی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات متعلق به تهران بزرگ، ویژه شرق و استان های اصفهان، آذربایجان غربی، البرز، کرمانشاه و خوزستان است، گفت: در این رابطه ۷۰ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با اشاره بر اهمیت حفظ سلامت جسمی و روانی هموطنان، تاکید کرد: تأمین امنیت اقتصادی یکی از عوامل اصلی رشد و توسعه کشور است که پلیس امنیت اقتصادی با پیشگیری و مبارزه مستمر با محتکران در حال حفظ و حراست از این سرمایه ملی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی از شهروندان خواست،  همواره هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند، آن را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.


خبرگزاری ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی