شناسه خبر : 45164
تاریخ انتشار : 1398/12/24 20:57
گروه‌های مقاومت عراق در حال رایزنی برای پاسخ به آمریکا هستند

گروه‌های مقاومت عراق در حال رایزنی برای پاسخ به آمریکا هستند

«کاظم الفرطوسی» سخنگوی کتائب سید الشهدا عراق: به دنبال حمله آمریکایی ها علیه الحشد الشعبی و ارتش عراق، گروه‌های مقاومت در حال رایزنی برای چگونگی پاسخگویی به اشغالگران هستند.

سخنگوی کتائب سید الشهدا عراق روز شنبه گفت: به دنبال حمله آمریکایی ها علیه الحشد الشعبی و ارتش عراق، گروه‌های مقاومت در حال رایزنی برای چگونگی پاسخگویی به اشغالگران هستند. الفرطوسی در مصاحبه با پایگاه خبری العربی الجدید با اعلام اینکه گروه های مقاومت در پاسخگویی به آمریکایی وحدت نظر دارند، بیان کرد: دغدغه اصلی همه گروه های عراقی پاسخ به حملات آمریکایی ها است و در این میان گروه‌های مقاومت در راس آنها قرار دارند. وی ادامه داد که پاسخ به حمله جنایتکارانه و تجاوز آشکار اشغالگران در مرتبه نخست وظیفه دولت عراق است، زیرا این تجاوز علیه نیروهای نظامی رسمی انجام شده است.

سخنگوی کتائب سید الشهدا یادآور شد: نیروهای مقاومت اسلامی در حال مذاکره و رایزنی هستند تا در خصوص چگونگی پاسخ به حملات بامداد جمعه اشغالگران آمریکایی توافق حاصل کنند. الفرطوسی افزود که گروه های مقاومت بدون تردید با اقتدار به تجاوز ددمنشانه آمریکا پاسخ می دهند و اکنون فرصت برای مقاومت مهیا شده است و جنگ علیه اشغالگران ادامه خواهد داشت. هواپیماهای آمریکایی بامداد جمعه چندین مقر نیروهای ارتش و پلیس عراق و نیز پایگاه های الحشد الشعبی را هدف قرار دادند. اشغالگران آمریکایی همچنین ساختمان در حال ساخت فرودگاه غیر نظامی و بین المللی کربلا را با موشک تخریب کردند.


ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی