شناسه خبر : 45078
تاریخ انتشار : 1398/12/23 18:41
مبتلایان به کرونا در آمریکا به 1832 نفر رسیدند

مبتلایان به کرونا در آمریکا به 1832 نفر رسیدند

مقامات آمریکایی روز جمعه از ابتلای 135 نفر دیگر در این کشور به ویروس کرونا خبر دادند تا مجموع آمار رسمی مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1832 نفر برسد.

مقامات آمریکایی روز جمعه از ابتلای 135 نفر دیگر در این کشور به ویروس کرونا خبر دادند تا مجموع آمار رسمی مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1832 نفر برسد. همچنین بر اساس آخرین آمار، تعداد تلفات این ویروس در آمریکا به 41 نفر رسیده و 31 نفر نیز بهبودی خود را بدست آورده‌اند. این آمارها در حالی منتشر می‌شود که بامداد امروز «ایمی اکتون» رئیس مرکز بهداشت و درمان ایالت اوهایوی آمریکا اعلام کرده که میزان ابتلا به ویروس کرونا در این ایالت در حال حاضر از 100 هزار نفر فراتر رفته است که این میزان 1 در صد از کل ساکنین این ایالت را تشکیل می‌دهد. (جزئیات بیشتر)

«اندی اسلاویت» مقام سابق وزارت بهداشت آمریکا هشدار داده به‌دلیلی کوتاهی دولت «دونالد ترامپ» در جلوگیری از شیوع بیماری «کووید-۱۹»، احتمالاً بیش از یک میلیون نفر در این کشور جان خود را از دست خواهند داد. (جزئیات بیشتر) همچنین «آنتونی فائوچی» رئیس «موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های واگیردار» در آمریکا روز جمعه گفت، سیستم‌های تست کرونای وزارت بهداشت این کشور جوابگوی نیازهای موجود نیستند. (جزئیات بیشتر)

فائوچی در مصاحبه با تلویزیون «سی‌بی‌اس» درباره بازدهی سیستم تست ویروس کرونا در آمریکا گفت: «همان‌طور که دیروز گفتم در اکنون وضعیت درماندگی قرار داریم. سیستمی که در حال حاضر مورد استفاده قرار دارد برای محدوده مشخصی از پاسخ به این شیوع طراحی شده است. این سیستم برای شیوع بسیار گسترده‌تر ویروس در سراسر کشور طراحی نشده است».


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی