شناسه خبر : 45075
تاریخ انتشار : 1398/12/23 18:18
عراق هرگونه رایزنی آمریکا پیش از حملات به پایگاه‌های الحشدالشعبی را تکذیب کرد

عراق هرگونه رایزنی آمریکا پیش از حملات به پایگاه‌های الحشدالشعبی را تکذیب کرد

فرماندهی عملیات مشترک عراق هرگونه رایزنی آمریکایی‌ها با مقامات عراقی پیش از انجام حملات به پایگاه‌های الحشدالشعبی را تکذیب کرد

فرماندهی عملیات مشترک عراق روز جمعه ادعای مقامات آمریکایی درباره رایزنی با مقامات عراقی پیش از حملات بامداد روز جمعه به پایگاه‌های حزب‌الله عراق را تکذیب کرد. فرماندهی عملیات مشترک عراق حمله جنگنده‌های آمریکایی به نقاطی در عراق را تجاوز آشکار به پایگاه‌های ارتش و الحشد الشعبی توصیف کرد. در بیانیه فرماندهی عملیات مشترک آمده است که این حملات باعث کشته شدن سه نفر و مجروح شدن 4 نفر دیگر از تکاورهای گردان‌های نوزده ارتش گردید که حال دو نفر از مجروحان وخیم اعلام شده است.

ساعتی پیش «کنت مکنزی» فرمانده تروریست‌های سنتکام در کنفرانس خبری مدعی شد که در سطوح مختلف با مقامات عراقی درباره عملیات و اقداماتی که در این کشور انجام می‌دهند،‌ هماهنگی می‌شود. (جزئیات بیشتر) فرمانده تروریست‌ها سنتکام مدعی شد که مقامات عراقی اهمیت و فایده‌های حضور نیروهای آمریکایی در این کشور را درک می‌کنند و آمریکا پس از انجام رایزنی‌ها با مقامات عراقی، همچنان به حضور خود در این کشور ادامه خواهد داد. جنگنده‌های آمریکایی بامداد روز جمعه به چندین پایگاه نیروهای الحشدالشعبی عراق حمله کرده و این پایگاه‌ها با بمباران کردند. ارتش عراق نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که جنگنده‌های آمریکایی پایگاه‌های ارتش و پلیس عراق را نیز هدف قرار داده‌اند. (جزئیات بیشتر)


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی