شناسه خبر : 44911
تاریخ انتشار : 1398/12/21 23:01
پارلمان عراق برای مقابله با شیوع کرونا 2 هفته تعطیل شد

پارلمان عراق برای مقابله با شیوع کرونا 2 هفته تعطیل شد

کمیته بهداشت پارلمان عراق روز چهارشنبه اعلام کرد که طبق توصیه ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر جلوگیری از برگزاری تجمعات، نشست‌های پارلمان برای مدت دو هفته به تعویق خواهد افتاد.

کمیته بهداشت پارلمان عراق روز چهارشنبه اعلام کرد که طبق توصیه ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر جلوگیری از برگزاری تجمعات، نشست‌های پارلمان برای مدت دو هفته به تعویق خواهد افتاد. «صفاء مسلم» عضو کمیته بهداشت پارلمان عراق گفت: «ستاد بحران توصیه کرده همچنان از برپایی تجمعات اجتناب شود و نشست‌های اداره‌های دولتی هم به منظور کنترل ویروس کرونا پنجاه درصد کاهش پیدا کند».

وی افزود: «پارلمان بر اساس توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا نشست‌های خود را برای مدت دو هفته تعطیل خواهد کرد». عضو پارلمان عراق این اقدامات را گامی پیشگیرانه خواند و گفت: «احتمال می‌رود به دنبال تعطیلی موقت اخیر پارلمان تعدادی از نمایندگان به کشورهایی که ویروس در آنجا شیوع یافته سفر کرده باشند از همین رو جلسات پارلمان دو هفته به تعویق خواهد افتاد». وزارت بهداشت عراق تا امشب شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را 68 نفر، تعداد فوتی‌ها را هشت نفر و تعداد بهبود یافتگان را 15 نفر اعلام کرد.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی