شناسه خبر : 44876
تاریخ انتشار : 1398/12/21 13:46
نتانیاهو نپذیرفت که قرنطینه شود

با وجود ملاقات با بیمار کرونایی؛

نتانیاهو نپذیرفت که قرنطینه شود

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که حدود دو هفته پیش با یک بیمار مبتلا به کرونا دیدار کرده بود، نپذیرفت که قرنطینه شود. رادیو رژیم صهیونیستی خبر داد که نتانیاهو در جریان یک جلسه رسمی...

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نپذیرفت که به صورت داوطلبانه خود را قرنطینه کند.

رادیو رژیم صهیونیستی خبر داد که نتانیاهو در جریان یک جلسه رسمی برای بررسی مقدمات مقابله با ویروس کرونا، در ۲۷ فوریه گذشته (هشتم اسفند) با یک نفر از مبتلایان به این ویروس دیدار کرده بود، ولی با وجود این دیدار، حاضر نشد، قرنطینه شود.

روزنامه العربی الجدید به نقل از این رادیو گزارش داد، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی تکذیب کرده است که نتانیاهو با این فرد بیمار، از مسافت کمتر از دو متر دیدار کرده باشد و به همین دلیل گفته بود که نمی‌پذیرد در خانه قرنطینه شود.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی روز گذشته خبر داد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اراضی اشغالی فلسطین به ۷۵ نفر رسیده است که در میان آنان، یک کودک نُه ساله حضور دارد.

برخی از مسئولان وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی پیش‌بینی کردند که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اراضی اشغالی تا پایان هفته به ۱۰۰ نفر خواهد رسید.

به گزارش العربی الجدید، تعداد سربازانی صهیونیستی که در منازل خود، قرنطینه هستند، به بیش از دو هزار نفر رسیده و برخی از منابع صهیونیستی تعداد این افراد را دو هزار و ۵۰۰ نفر اعلام می‌کنند که دو نفر از آنان، مبتلا به کرونا هستند.

وزارت بهداشت این رژیم تأکید کرده است که نباید هیچ تجمع بیشتر از دو هزار نفری در اراضی اشغالی برگزار شود.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی