شناسه خبر : 44611
تاریخ انتشار : 1398/12/18 12:44
هشدار تل‌آویو درباره افزایش مبتلایان کرونا به ده‌ها هزار نفر

هشدار تل‌آویو درباره افزایش مبتلایان کرونا به ده‌ها هزار نفر

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی هشدار داد، نمی‌توان جلوی انتشار کرونا را گرفت و این امکان وجود دارد تعداد مبتلایان به این ویروس در فلسطین اشغالی به ده‌ها هزار نفر برسد

وبگاه خبری روزنامه «القدس» به نقل از کانال «۱۲» تلوزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد که «ایتامار گروتو» معاون مدیر کل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه)، هشدار داده است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی به ده‌ها هزار نفر برسد. معاون مدیر کل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی در گفت‌‌و‌گو با کانال «۱۲» توضیح داد که نمی‌توان جلوی انتشار ویروس کرونا را گرفت. وی البته اعلام کرد که حدود ۹۰ درصد از مبتلایان به این ویروس از طریق قرنطینه خانگی بهبود پیدا خواهند کرد.

به گفته ایتامار گروتو، انتظار می‌رود آن دسته مبتلایانی جان خود را از دست دهند که سن‌ بالایی دارند یا درگیر بیماری‌های دیگر هستند. از نظر این مقام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی میانگین کشته‌ها در بین کودکان و جوانان مبتلا به کرونا کم‌ خواهد بود. در همین ارتباط،‌ وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی روز جمعه اعلام کرده بود که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی به ۲۰ نفر رسیده است (جزئیات بیشتر).


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی