شناسه خبر : 44600
تاریخ انتشار : 1398/12/18 11:02
ترامپ: من اصلا نگران کرونا نیستم!

ترامپ: من اصلا نگران کرونا نیستم!

رئیس جمهور آمریکا در دیدار بولسونارو، رئیس جمهور برزیل: ما برای مقابله با کرونا عملکرد بسیار فوق العاده ای داشته ایم و مرزهای خود را به شدت کنترل می کنیم.

این در حالی است که نشریه آمریکایی نیویورک تایمز اعلام کرد تعداد موارد شناخته شده آلودگی به ویروس کرونا در آمریکا همچنان رو به افزایش است. نیویورک تایمز نوشت تا بعدازظهر روز شنبه به وقت شرق آمریکا، دست کم ۳۵۲ نفر به کرونا مبتلا شده اند که در ۲۸ ایالت بستری هستند.

این در حالی است که نشریه آمریکایی هیل اعلام کرد با جان باختن ۴ شهروند آمریکایی دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا، تعداد قربانیان این ویروس به ۱۹ نفر افزایش یافت. این نشریه همچنین گزارش داده است که ۴۳۷ نفر در ایالات متحده آمریکا به کرونا مبتلا هستند و ترس از شیوع ویروس کرونا سرویس حمل و نقل بی‌وقفه مسافر بین نیویورک و واشنگتن را به حال تعلیق درآورد.

این در حالی است که فرماندار ایالت کنتاکی آمریکا از تعطیلی مدارس شهر هاریسون از بیم کرونا خبر داد و اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در ایالت کانزاس آمریکا تایید شد. همچنین ایالت مریلند آمریکا در پی گزارش ۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا وضعیت فوق العاده پیدا کرد و آزمایش کرونای یکی از شرکت کنندگان در نشست اتحادیه محافظه کاران آمریکا مثبت اعلام شد.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی