شناسه خبر : 44588
تاریخ انتشار : 1398/12/17 21:10
وقتی رئیس قلابی نظام پزشکی کاشان از سوئد نگران کرونا در ایران می شود

وقتی رئیس قلابی نظام پزشکی کاشان از سوئد نگران کرونا در ایران می شود

اخیرا ویدوئی در سطح گسترده در فضای مجازی منتشر شده که فردی که "رئیس سازمان نظام پزشکی کاشان" معرفی می‌شود، با دروغ خواندن آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت، مدعی می‌شود که کرونا در حال قتل عام مردم ایران است.

در شرایطی که این روزها مردم کشور با معضل ویروس کرونا دست و پنجه نرم کرده و با مشکلات بسیاری در مسیر مقابله با این ویروس ناخوانده مواجه شده‌اند، جریان همواره شکست خورده سلطنت طلب و منافقین در یک همکاری آشکار اقدام به تهیه اخبار فیک و غیر واقعی در خصوص اخبار کرونا کرده و قصد ایجاد رعب و وحشت در میان مردم کشور را دارند. البته مسئله "فیک نیوزها" و اکانت‌های غیر واقعی ایجاد شده در شبکه‌های اجتماعی مربوط به امروز و دیروز نبوده و مدت هاست که منافقین و سلطنت طلب‌ها با حمایت دلارهای سعودی، فعالیت خود را در قالب جنگ نرم آغاز کرده و در جبهه فعالیت جدید خود، از قدرت رسانه و فضای مجازی علیه مردم ایران استفاده می‌کنند.

در جدیدترین اقدام، ویدوئی در سطح گسترده در فضای مجازی منتشر شده که فردی که "رئیس سازمان نظام پزشکی کاشان" معرفی می‌شود، با دروغ خواندن آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت، مدعی می‌شود که کرونا در حال قتل عام مردم ایران است. جستجوهای مهر نشان می‌دهد فردی که بعنوان پزشک و رئیس نظام پزشکی کاشان معرفی شده، شخصی به نام "حسن خواجه عبداللهی"، یک پناهنده ایرانی ساکن سوئد است که هزاران کیلومتر آن طرف تر با ضبط ویدئوهای هراس افکن، بنا کرده تا از یک سو در روند فعالیت دستگاه‌های مختلف در راستای مبارزه با کرونا اختلال ایجاد کند و از سوی دیگر نیز با انتشار اخبار سراسر دروغ، در میان مردم رعب و وحشت ایجاد کند.

شواهد و پیگیری‌ها حکایت از این دارد که این فرد سالهاست که نه تنها در ایران زندگی نمی‌کند، بلکه از جمله سلطنت طلب‌های خارج نشینی است که همگام با منافقین مستقر در آلبانی به دنبال تخریب باورهای مردم ایران و ایجاد یاس و ناامیدی در ایشان است. جستجویی ساده در فضای وب نیز نشان می‌دهد که وی پیش از این نیز کلیپ‌های متعددی را در مناطق مختلف اروپا از خود ضبط و منتشر کرده است.

وی در ویدئوهای متعددی که در روزهای اخیر از خود در فضای مجازی منتشر کرده، تلاش کرده تا با معرفی کرونا بعنوان یک "قاتل بزرگ"، رعب و وحشت در دل ایرانیان بیاندازد. خواجه عبداللهی در مطالبی که پیشتر منتشر کرده، در موارد متعددی با توهین به مقدسات مردم ایران، بویژه حضرت اباعبدالله (ع)، به تمسخر عزاداری برای آن حضرت پرداخته و آرزو کرده که روزی مجالس روضه خوانی تبدیل به محافل رقص و پایکوبی شوند.

انتشار گسترده مطالب جعلی ای از این دست نشان می‌دهد که دشمنان ایران و ایرانی، از هر فرصتی حتی در این ایام که مردم کشورمان با یک بیماری فراگیر دست و پنجه نرم می‌کنند، برای ایجاد ناامیدی و سیاه نمایی بهره می‌گیرند. اما به نظر می‌رسد مردم کشورمان نیز می‌بایست با هوشیاری بیشتری اخبار این روزها را پیگیری کرده و اطلاعات و اخبار را فقط از طریق رسانه‌های معتبر دنبال کنند.


مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی