شناسه خبر : 44504
تاریخ انتشار : 1398/12/16 19:17
امکان بازگشت ایرانیان مانده در هند فراهم شد

امکان بازگشت ایرانیان مانده در هند فراهم شد

با پیگیری‌های نهادهای ذی ربط، شرکت هواپیمایی ماهان قرار است با پرواز شماره 070 که ساعت 3:00 بامداد (به وقت محلی) از فرودگاه دهلی به تهران انجام می‌شود، هموطنانمان را به میهن بازگرداند.

 پس از شیوع ویروس کرونا، پروازهای ایران و هند قطع شده بود که درنتیجه آن، تعدادی از هموطنانی که به این کشور سفر کرده بودند، امکان بازگشت به کشور را نداشتند. با پیگیری‌های نهادهای ذی ربط، شرکت هواپیمایی ماهان قرار است با پرواز شماره ۰۷۰ که ساعت ۳:۰۰ بامداد (به وقت محلی) از فرودگاه دهلی به تهران انجام می‌شود، هموطنانمان را به میهن بازگرداند. بنا بر اعلام این شرکت هواپیمایی، مسافران می‌بایست ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه دهلی حاضر باشند.

گفتنی است ساعتی قبل محمد جواد ظریف در صفحه شخصی خود در توئیتر از سرگردانی برخی از شهروندان ایرانی در خارج از کشور به دلیل لغو پروازها در راستای شیوع بیماری کرونا خبر داده و نوشته بود: با لغو پروازها به علت شیوع گسترده کووید ۱۹، برخی شهروندان ما در خارج سرگردان شده‌اند.

وزیر خارجه کشورمان در این توئیت افزود: ما در تهران و همچنین در سفارت‌هایمان در خارج، حداکثر توان خود را برای اینکه آنها سالم به خانه بازگردند، به کار گرفته‌ایم. خاطرنشان می‌شود این شرکت هواپیمایی اعلام کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت مالزی، کلیه پروازهای ایران به این کشور در پی انتشار ویروس کرونا از امروز (جمعه ۱۷ اسفند) متوقف شده است.


مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی