شناسه خبر : 44469
تاریخ انتشار : 1398/12/16 12:17
آغاز ضدعفونی کردن خیابان ولیعصر به طول 18 کیلومتر

آغاز ضدعفونی کردن خیابان ولیعصر به طول 18 کیلومتر

عملیات ضدعفونی کردن خیابان ولیعصر از میدان تجریش تا راه آهن به طول هجده کیلومتر آغاز شد.

 موضوع ضدعفونی کردن معابر و خیابان های اصلی شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا موضوع مهمی است.

از این رو از صبح امروز کار گندزدایی و ضدعفونی کردن بلندترین خیابان کشور یعنی خیابان ولیعصر از سوی مأموران شهرداری تهران آغاز شده است.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: امروز بیش از 1500 نفر از مأموران شهرداری تهران در بخش هایی نظیر خدمات شهری، سازمان بوستانها، سازمان پسماند و سازمان آتش نشانی برای ضدعفونی کردن خیابان ولیعصر دست به کار شده اند.

وی افزود: طول این مسیر به سه بخش تقسیم شده است که از میدان تجریش تا میدان وکن به عهده سازمان بوستانها قرار داده شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: ضدعفونی کردن محدوده میدان ونک تا خیابان انقلاب و جداره های آن توسط سازمان آتش نشانی شهر تهران انجام خواهد گرفت.

ملکی تصریح کرد: قطعه سوم یعنی از خیابان ولیعصر تا میدان راه آهن هم به عهده سازمان مدیریت پسماند قرار داده شده است.


 

وی ادامه داد: در این مسیر مبلمان شهری، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی، دکه های مطبوعاتی و به طور کلی همه المان های شهری و جداره های خیابان ضدعفونی خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: همکاران من در سازمان آتش نشانی شهر تهران با استفاده از دستگاه‌های سنگین و دستگاه های سبک روی دوشی اقدام به این کار خواهند کرد.

ملکی در پاسخ به این سوال که به نظر شما این اقدام چه قدر زمان نیاز دارد گفت: ما براساس زمان بندی انجام گرفته تلاش می کنیم تا ظهر امروز تکه به ما سپرده شده را ضدعفونی کنیم.


خبرگزاری فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی