شناسه خبر : 44261
تاریخ انتشار : 1398/12/13 19:56
کرملین: نشست مشترک روحانی، پوتین و اردوغان در حال بررسی است

کرملین: نشست مشترک روحانی، پوتین و اردوغان در حال بررسی است

کاخ کرملین در بیانیه ای اعلام کرد: برگزاری نشستی با حضور ولادیمیر پوتین، حسن روحانی و رجب طیب اردوغان، رؤسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در حال بررسی است.

کاخ کرملین امروز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: برگزاری نشستی با حضور ولادیمیر پوتین، حسن روحانی و رجب طیب اردوغان، رؤسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در حال بررسی است. این در حالیست که دربیانیه کوتاه کرملین در این باره اعلام نشده است که آیا نشست مذکور ۵ مارس سال جاری میلادی (پنجشنبه هفته جاری) و حین دیدار پوتین و اردوغان در مسکو روی خواهد داد؟ گفتنی است، گیر پدرسون فرستاده سازمان ملل به سوریه ساعاتی پیش اعلام کرده بود که روز پنجشنبه نشستی مشترک میان مقامات روسیه و ترکیه برگزار می شود.

وی تصریح کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه قرار است روز پنجشنبه با یکدیگر دیدار کنند. در این دیدار در خصوص مسأله آتش بس در سوریه رایزنی خواهد شد. لازم به ذکر است که در حال حاضر درگیری ها و تنش ها میان نیروهای سوری و نظامیان ترکیه شدت گرفته است. نظامیان ترکیه با تجاوز به خاک سوریه اقدام به هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه می کنند.


مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی