شناسه خبر : 44234
تاریخ انتشار : 1398/12/13 16:45
ترامپ: دموکرات‌ها علیه سندرز کودتا کردند

ترامپ: دموکرات‌ها علیه سندرز کودتا کردند

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد که در آرای رقابت‌های درون حزبی دموکرات‌ها دستکاری‌هایی علیه برنی سندرز و به نفع جو بایدن صورت گرفته و نامزدهایی که به نفع جو بایدن از رقابت‌ها کناره‌گیری کردند این اقدام را در ازای رسیدن به پست و مقام در یک دولت دموکرات انجام داده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش از سفر به کارولینای شمالی برای شرکت در یک تجمع انتخاباتی در تویئتی نوشت: آنها علیه برنی کودتا کردند! او سپس به خبرنگاران گفت: من فکر می‌کنم علیه برنی دستکاری‌هایی صورت گرفته است. ظرف 24 ساعت بوتجیج و کلوباچار به نفع بایدن از رقابت‌ها کنار کشیدند. وی مدعی شد: همین اتفاق نیز برای من در رقابت‌های درون حزبی جمهوری‌خواهان رخ داد اما من در انتخابات ۲۰۱۶ پیروز شدم.

در همین حال ترامپ بدون ارائه مدارکی اشاره کرد که پیت بوتجج و سناتور کلوباچار، دو سیاستمدار میانه‌رو احتمالا در ازای رسیدن به پست و مقام دولتی به نفع جو بایدن از رقابت‌ها کناره‌گیری کردند. هیلاری کلینتون در جریان انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها در سال ۲۰۱۶ میلادی سندرز را شکست داد و در انتخابات سراسری در مقابل ترامپ شکست خورد. نزدیکان ترامپ سندرز را ضعیف‌ترین نامزدی که ترامپ ممکن است با آن مواجه شود، می‌دانند. ترامپ همچنین در توییتی نوشت که دموکرات‌ها در حال انجام یک کودتا علیه برنی سندرز هستند.


ایسنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی