شناسه خبر : 44138
تاریخ انتشار : 1398/12/12 16:26
کشف انبار دپوی 30 میلیون دستکش در شهرری

سخنگوی سازمان تعزیرات:

کشف انبار دپوی 30 میلیون دستکش در شهرری

در گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران، یک انبار دپوی 30 میلیون دستکش در شهرری کشف شد.

احمد جعفری نسب روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در بازرسی از این انبار ۶۵۰ جفت دستکش لاتکس کشف شد. وی ادامه داد: با گزارش‌های پلیس امنیت اقتصادی واداره تعزیرات حکومتی این انبار شناسایی شد و دستکش‌ها نیز در اختیار مراکز بهداشتی علوم پزشکی شهرستان ری قرار می‌گیرد. این مسئوول خاطرنشان کرد: نظارت و بارزسی از مراکز عرضه اقلام آرایشی و بهداشتی در این شهرستان همچنان ادامه دارد.

وی اعلام کرد: تعداد ۵ تیم بازرسی تا عادی سازی شرایط به بازرسی از داروخانه ها و انبارها جهت جلوگیری از احتکار وسایل بهداشتی می پردازند. جعفری نسب یادآور شد: تنها داروخانه‌ها مجاز به عرضه ژل و محلول ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش بهداشتی هستند. مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران تاکید کرد: مردم شهرستان های استان در صورت مشاهده هر نوع تخلفی در داروخانه ها با سامانه ۱۳۵ اداره تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ سازمان معدن وتجارت تماس بگیرند.

 در پی تایید خبر ورود ویروس کرونا به کشور و شایعه ورود آن در استان تهران هجوم مردم به داروخانه ها برای تهیه ماسک صورت گرفت که برخی از داروخانه ها با کمبود ماسک مواجه شدند و برخی نیز قیمت آن را افزایش دادند. شهرستان ری با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر درجنوب استان تهران واقع شده است.


ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی