شناسه خبر : 44057
تاریخ انتشار : 1398/12/11 18:07
برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران

خبرگزاری رسمی عربستان:

برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران

کمیته چهارجانبه عربی روز چهارشنبه آینده نشستی در راستای بررسی بحران کشورهای عربی با ایران و راه های مقابله با جمهوری اسلامی ایران در سطح وزرای خارجه برگزار می‌کند.

کمیته چهارجانبه عربی روز چهارشنبه آینده نشستی در راستای بررسی بحران کشورهای عربی با ایران و راه های مقابله با جمهوری اسلامی ایران در سطح وزرای خارجه برگزار می‌کند. این نشست به ریاست امارات و با مشارکت عربستان، مصر و بحرین و همچنین حضور احمد ابولغیط، دبیرکل اتحادیه عرب برگزار می شود. کمیته چهارجانبه عربی قرار است در این نشست گزارشی که دبیرخانه عمومی اتحادیه عرب در رابطه با بحران ایران و راه های مقابله با نفوذ ایران در کشورهای عربی تهیه کرده است را بررسی کند.

در این نشست همچنین قرار است ابتکار عملی که کمیته چهارجانبه عربی در نشست های پیشین خود برای مقابله با سیاست های ایران طراحی کرده است را بررسی کنند. به گزارش ایسنا، کمیته چهارجانبه عربی به منظور مقابله با سیاست های ایران توسط عربستان،مصر،امارات و بحرین تشکیل شد و نشست هایی در این راستا برگزار می‌کند. ادعای دخالت جمهوری اسلامی ایران در حالی مطرح می‌شود که مقامات کشورمان همواره تاکید می‌کنند ایران به دنبال صلح، ثبات و امنیت در منطقه است و هیچگونه دخالتی در امور کشورهای دیگر ندارد.


ایسنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی