شناسه خبر : 43997
تاریخ انتشار : 1398/12/10 21:01
خانواده‌ها نگران فرزندان سرباز خود نباشند/ پادگان‌ها ایزوله هستند

معاون آموزش ارتش:

خانواده‌ها نگران فرزندان سرباز خود نباشند/ پادگان‌ها ایزوله هستند

ما برای حفظ سلامتی کارکنان پایور و وظیفه محیط پادگان ها را کاملا ایزوله کرده ایم.خانواده های سربازان اطمینان خاطر داشته باشند که فرزندانشان در پادگان ها از سلامتی کامل برخوردار خواهند بود.

امیر علیرضا شیخ، معاون تربیت و آموزش ارتش در حاشیه بازدید از مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا در خصوص اقدمات صورت گرفته در ارتش جمهوری اسلامی ایران برای پیشگیری و مقابله با گسترش ویروس کرونا، اظهار داشت: قاعده نظامی گری در کل دنیا حکم می کند که در شرایطی که کشور با بحران روبرو می شود، نیروهای نظامی آمادگی و توان خود را حفظ کنند تا بتوانند به سایر دستگاهها و نیروها نیز کمک برسانند؛ به همین دلیل نیروهای مسلح در تمامی کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران بر این قاعده استوار هستند که نیروی انسانی خود را به ‌عنوان ظرفیت‌های مورد نیاز جامعه در بهترین شرایط ممکن نگهداری کنند.

وی ادامه داد: گسترش ویروس کرونا در سطح کشور به طور قطع به عنوان یک تهدید برای کشور محسوب می شود و ما سلامت نیروی انسانی خود را در پادگان ها در بهترین شرایط بهداشتی محیطی لحظه به لحظه رصد کرده ایم. معاون تربیت و آموزش ارتش در ادامه افزود: ما برای حفظ سلامتی کارکنان پایور و وظیفه محیط پادگان ها را کاملا ایزوله کرده ایم لذا خانواده های سربازان اطمینان خاطر داشته باشند که فرزندانشان در پادگان ها از سلامتی کامل برخوردار خواهند بود. معاون تربیت و آموزش ارتش خاطرنشان کرد: سربازان پشتوانه روزهای سخت و بحرانی و سرمایه های نیروهای مسلح هستند و ماموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران حفظ این سرمایه ها در سلامت کامل است تا در شرایط بحرانی بتوانیم از نیرو و تخصص این عزیزان استفاده کنیم؛

لذا ضمن رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در محیط های آموزشی، سعی می کنیم مرخص های این عزیزان را در این ایام به گونه ای مدیریت کنیم تا ضمن حفظ توان رزمی و تداوم آموزش های دفاعی، سربازان مراکز آموزشی به موقع به مرخصی اعزام شده و در کنار خانواده هایشان باشند. امیر شیخ در رابطه با سلامتی سربازان گفت: در واقع تمامی اماکن پادگان‌ها ایزوله هستند. همه ورودی ها و خروجی ها کنترل می شود. افراد هنگام ورود به پادگان غربالگری پزشکی می شوند و چنانچه فردی مشکوک به بیماری باشد از ورود این فرد به پادگان جلوگیری به عمل آمده و سریعا شخص را به بهداری ها منتقل می کنیم. بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی