شناسه خبر : 43829
تاریخ انتشار : 1398/12/08 22:31
1500 نفر به ظن کرونا در سرزمین‌های اشغالی قرنطینه شدند

1500 نفر به ظن کرونا در سرزمین‌های اشغالی قرنطینه شدند

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه اعلام کرد که حدود یکهزار و 500 نفر به دلیل مشکوک بودن به ویروس کرونا در قرنطینه هستند

به گزارش پایگاه خبری عرب ۴۸، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی افزود: همچنین تا کنون حدود یکهزار نفر که از کشورهای دیگر به اسرائیل بازگشتند، مورد معاینه قرار گرفتند. بر اساس این گزارش، تمامی افرادی که از ایتالیا به سرزمین های اشغالی بازگشته اند به مدت ۱۴ روز در قرنطینه خواهند بود. رژیم صهیونیستی همچنین ورود اتباع کره جنوبی، ژاپن، چین، تایلند و سنگاپور را به سرزمین‌های اشغالی ممنوع کرده است.

همچنین «آریی درعی» وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ورود اتباع خارجی از ایتالیا به سرزمین های اشغالی ممنوع خواهد شد. در همین حال، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی پیشتر در بیانیه‌ای ادعا کرد؛ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اراضی اشغالی به سه نفر رسیده است. ویروس جدید کرونا که رسماً COVID-۱۹ نامیده می‌شود، آذرماه گذشته در شهر ووهان چین ثبت شد و از آن زمان به بعد به حدود ۳۰ کشور سرایت کرده؛ به طوری که سازمان جهانی بهداشت را مجبور کرد تا وضع اضطراری بهداشتی در جهان اعلام کند. روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: شیوع این بیماری فقط مشکل ایتالیا نیست و ویروس کرونا اقتصاد اروپا را تهدید می‌کند. این رسانه افزود: گسترش این همه‌گیری مرگبار در چهارمین اقتصاد بزرگ اروپا نگرانی‌ها درباره اختلال در زنجیره تأمین جهانی را تشدید کرده است.


ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی