شناسه خبر : 43675
تاریخ انتشار : 1398/12/07 13:07
جریان مقاومت فلسطین متحد شده تا معامله قرن را شکست دهد

حماس:

جریان مقاومت فلسطین متحد شده تا معامله قرن را شکست دهد

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس بر این باور است که پاسخ مقاومت فلسطین به حملات اخیر صهیونیست‌ها دردناک، بازدارنده و نابود کننده بود و مقاومت توانست پیروزی جدیدی رقم بزند.

 «صلاح البردویل» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد که مقاومت فلسطین در حملات اخیر خود، نشان داد که در برابر رژیم صهیونیستی، قدرت بازدارندگی دارد.

البردویل به پایگاه خبری «فلسطین الیوم» گفت: «روشن بود که اشغالگر اسرائیلی در دور اخیر، می‌خواست به ملت ما بفهماند و این پیام را ارسال کند که ملت فلسطین، قادر به مقابله نیستند، ولی مقاومت فلسطین، در کمین بود و طرحهای آن را ناکام گذاشت».

وی با بیان اینکه پاسخ مقاومت فلسطین، دردناک، بازدارنده و نابود کننده بود، تأکید کرد: «مقاومت توانست، اسرائیل را متزلزل کند و پیروزی جدیدی رقم بزند. نبرد اخیر با دشمن اسرائیلی، پیامی به تمامی کسانی است که فکر می‌کنند می‌توانند ابهت ملت فلسطین را از بین ببرند».

این مسئول فلسطینی ادامه داد: «ملت ما و مقاومت شجاع آن قادر هستند با دشمن و معامله قرن که در پی نابودی مسئله فلسطین است، مقابله کنند. جنگ اخیر و دورهای پیشین نبرد با دشمن اسرائیلی، معادله جدیدی علیه دشمن اسرائیلی تحمیل کرد تحت این عنوان که مقاومت به هر تجاوز اسرائیل، پاسخ خواهد داد».

البردویل با بیان اینکه به اذن خداوند، تمام خاک فلسطین آزاد خواهد شد، خاطر نشان کرد، این دور از حملات، نشانگر اتحاد در مواضع و میادین نبرد بود.

این مسئول حماس با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی هر ضربه‌ای که متحمل شود، از سوی کل ملت فلسطین خواهد بود، نه از سوی یک گروه از مقاومت، تصریح کرد، ملت فلسطین، حامی جریان مقاومت و برنامه‌های آن هستند.

وی در پایان تأکید کرد، جریان مقاومت در تمامی سطوح، متحد و یکی شده است تا معامله قرن را شکست دهد و محاصره رژیم صهیونیستی را از بین ببرد.

معامله قرن طرح صلح تحمیلی از سوی آمریکاست که رئیس جمهور این کشور هشتم بهمن ماه گذشته آن را رسما علنی کرد؛ طرحی یکجانبه که در راستای حمایت از اسرائیلی‌هاست.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی