شناسه خبر : 43536
تاریخ انتشار : 1398/12/05 22:24
مقاومت فلسطین شلیک راکت به شهرک‌های اشغالی را از سرگرفت

مقاومت فلسطین شلیک راکت به شهرک‌های اشغالی را از سرگرفت

در واکنش به حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، مقاومت فلسطین شلیک راکت به سوی شهرک‌های اطراف نوار غزه را از سرگرفت. رسانه‌های رژیم صهیونیستی از شنیده شدن صدای آژیر خطر در چند شهرک اطراف نوار غزه از جمله شهرک «کوسوفیم» خبر می‌دهند.

 مقاومت فلسطین شلیک راکت به سوی شهرک‌های اشغالی اطراف نوار غزه را از سرگرفت. رسانه‌های رژیم صهیونیستی از شنیده شدن صدای آژیر خطر در چند شهرک اطراف نوار غزه از جمله شهرک «کوسوفیم» خبر می‌دهند. این حملات راکتی پس از آن صورت گرفت که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بار دیگر مواضع وابسته به جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف قرار دادند.

این در حالی بود که گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از پایان واکنش خود به اقدام تروریستی بامداد روز دوشنبه رژیم صهیونیستی خبر داده اما هشدار داده بود هرگونه حمله جدید را بی پاسخ نخواهد گذاشت. تنش در غزه پس از آن افزایش یافت که «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد دو رزمنده این گروه به نام‌های «زیاد أحمد منصور» (۲۳ ساله) و «سلیم أحمد سلیم» (۲۴ ساله) در حمله هوایی صهیونیست‌ها در سوریه در شب گذشته به شهادت رسیدند


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی