شناسه خبر : 43405
تاریخ انتشار : 1398/12/04 18:30
کلاس های آموزشی دانشگاه یزد تا پایان نوروز 99 تعطیل است

کلاس های آموزشی دانشگاه یزد تا پایان نوروز 99 تعطیل است

کمیته کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در نشست صبح امروز یکشنبه خود مصوب کرد: به منظور رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌های دانشجویان و خانواده‌های آنان، تمام کلاس‌های آموزشی، جلسات دفاعیه، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های این دانشگاه از عصر امروز یکشنبه چهارم اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروز 99 تعطیل است.

کمیته ویژه کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در دانشگاه یزد در نشست صبح امروز خود مصوب کرد؛ به منظور رفع نگرانی ها و دغدغه های دانشجویان و خانواده های آنان، کلیه کلاس های آموزشی، جلسات دفاعیه، آزمایشگاه ها و کارگاه های این دانشگاه از عصر امروز یکشنبه چهارم اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروز ۹۹ تعطیل است. تغییرات تقویم آموزشی متناسب با این تصمیم متعاقبا به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.

ضمنا در فضای مجازی نیز اخباری مبنی بر تعطیلی دیگر دانشگاه های استان منتشر شده است. در این اطلاعیه فضای مجازی آمده، با توجه به فراهم سازی شرایط موجو به منظور آماده سازی کلاس ها و ضد عفونی سازی محیط کار وبیمارستان ها طی هماهنگی انجام شده با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و علوم پزشکی یزد کلیه کلاس ها و کارآموزی این دودانشگاه تا پایان هفته جاری تعطیل می باشد.


مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی