شناسه خبر : 43404
تاریخ انتشار : 1398/12/04 18:27
پوتین: ارتش روسیه گروه‌های تروریستی مجهزی را در سوریه نابود کرد

رئیس جمهوری روسیه:

پوتین: ارتش روسیه گروه‌های تروریستی مجهزی را در سوریه نابود کرد

نیروهای نظامی روسیه در سوریه موفق شدند گروه‌های تروریستی مجهزی را به شکل مطلوبی نابود کرده و در ادامه خطراتی که در بلند مدت روسیه را تهدید می‌کردند، دفع کنند.

 خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه امروز (یکشنبه) در مراسمی که به مناسبت "روز مدافع وطن" برگزار شد، اظهار کرد: نیروهای نظامی روسیه در سوریه موفق شدند گروه‌های تروریستی مجهزی را به شکل مطلوبی نابود کرده و در ادامه خطراتی که در بلند مدت روسیه را تهدید می‌کردند، دفع کنند. پوتین گفت: امروز امنیت روسیه در دستانی امین است. رئیس جمهوری روسیه افزود: افسران و سربازان ما با پایبندی به اجرای تمرینات نظامی و استراتژیک، به شکلی ثابت و در سطحی جدیدی به توسعه مهارت‌های نظامی خود ادامه می‌دهند.

وی در ادامه گفت: آن‌ها در جریان عملیات‌هایشان در سوریه حرفه‌ای بودن، اقدامات جنگی، ثبات و بهترین صفات خود را اثبات کردند. پوتین ادامه داد: آن‌ها گروه‌های تروریستی بزرگ و بسیار مجهزی را نابود کرده، تهدیدات بزرگی را که در بلند مدت برای روسیه وجود داشت، دفع و به سوری‌ها در حفاظت از حاکمیت کشورشان کمک کردند. همچنین رئیس جمهوری روسیه بار دیگر از همه شرکت‌کنندگان در اقدامات جنگی در سوریه به دلیل خدماتشان تقدیر و تشکر کرد.


ایسنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی