شناسه خبر : 43186
تاریخ انتشار : 1398/12/02 09:51
خشم جوانان قطری از عادی‌سازی روابط با اشغالگران قدس

خشم جوانان قطری از عادی‌سازی روابط با اشغالگران قدس

جوانان قطری از حضور یک مسئول صهیونیستی در یک کنفرانس بین‌المللی در پایتخت کشورشان بسیار خشمگین شدند.

به نقل از پایگاه خبری العهد مشارکت یک مسئول صهیونیستی در یک کنفرانس بین‌المللی در «دوحه» پایتخت قطر٬ خشم تعدادی از کاربران و فعالان قطری را برانگیخت.

دوشنبه هفته جاری٬ کنفرانس بین‌المللی حمایت از کودکان در دوحه با حضور «فرید ویندمان» مدیر اجرایی موسسه موسوم به «شورای داخلی اسرائیل برای کودکان » که به دعوت کمیته ناظر بر این کنفرانس وارد قطر شده بود برگزار شد.

گروه «جوانان قطری ضد عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی» در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ «عادی‌سازی را تمام کنید» دعوت از یک مسئول صهیونیستی را که با وقاحت از کودکان حرف می‌زند؛ درحالی که رژیم اشغالگر آن همچنان به کشتار کودکان فلسطینی و تجاوز به حقوق آنها ادامه می‌دهد٬ محکوم کردند.


کاربران همچنین عدم تعامل مثبت قطر با کمپین‌های ردکننده عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را نیز محکوم کردند.

«محمد شیب» فعال قطری در صفحه توییتری خود نوشت که چرا هیچ کس صدای کسانی که عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را رد می‌کنند نمی‌شنود؟ زیرا بیشتر حاکمان عرب خود را تسلیم صهیونیست‌ها کرده و عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر را تحمیل می‌کنند.

«طه احمد» کاربر دیگر قطری نیز نوشت: کنفرانس حمایت از کودکان با حضور کسانی برگزار شد که کودکان را می‌کُشند! وی ادامه داد: سراسر تاریخ این رژیم غاصب و جنایتکار٬ تجاوز به زنان و کهنسالان و کودکان و کشتار آنهاست.

«خالد المری» یکی دیگر از کاربران قطری نیز گفت: فکر می‌کنم در طول دو سال یا کمتر از آن بیش از 10 هشتگ با مضمون محکومیت حضور صهیونیست‌ها در خاک کشورمان مطرح شده؛ اما کسی گوش نمی‌کند.

کاربران قطری پیش از این نیز مشارکت ورزشکاران نماینده رژیم صهیونیستی در هفدهمین دوره مسابقات جهانی دو و میدانی را که اکتبر گذشته در دوحه برگزار شد، محکوم کرده بودند.


خبرگزاری تسنیم
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی