شناسه خبر : 42428
تاریخ انتشار : 1398/11/22 16:15
پادشاه عمان با ارسال پیامی به رئیس جمهوری کشورمان، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

پادشاه عمان با ارسال پیامی به رئیس جمهوری کشورمان، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

سلطان عمان و شاه اردن با ارسال پیام هایی به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به وی تبریک گفتند و برای دولت و ملت ایران آرزوی موفقیت و پیشرفت کردند.

به گزارش نورنیوز به نقل از رسانه های عمان، "سلطان هیثم بن طارق" در این پیام از ایران به عنوان کشوری دوست نام برد و فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صمیمانه تبریک گفت و برای دولت و ملت ایران آرزوی موفقیت، پیشرفت و توسعه کرد. " عبدالله دوم " شاه اردن نیز با ارسال پیامی به روحانی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دولت و مردم ایران تبریک گفت و برای دولت و مردم ایران آرزوی سلامتی همراه با پیشرفت و شکوفایی هرچه بیشتر کرد.

پیش از این نیز امیران کویت و قطر و شماری از شخصیت‌های سیاسی این کشورها با ارسال پیام های جداگانه ای به دکتر روحانی، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دولت و ملت ایران تبریک گفتند. مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور پر شکوه مردم ایران همزمان با سراسر کشور در تهران برگزار شد. راهپیمایی میلیونی و حماسی مردم ایران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه های منطقه و جهان بازتاب های گسترده ای داشت.


ایرنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی