شناسه خبر : 42100
تاریخ انتشار : 1398/11/18 12:41
مردمِ ما مکتب شهید سلیمانی را ادامه بدهند

جانشین نیروی هوایی ارتش:

مردمِ ما مکتب شهید سلیمانی را ادامه بدهند

خلبان واحدی در آستانه 19 بهمن سالروز نیروی هوایی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهدای والامقام بخصوص شهید سردار سلیمانی ادای احترام کرد.

امیر سرتیپ خلبان واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه ۱۹ بهمن سالروز نیروی هوایی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهدای والامقام بخصوص شهید سردار سلیمانی ادای احترام کرد. 

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید گفت: با گذشت چند وقت از شهادت سپهبد سلیمانی شور و حضور مردم در گلزار شهدای کرمان نشان از سخنان رهبر معظم انقلاب دارد که فرمودند "سلیمانی یک مکتب است".

او با بیان اینکه امیدواریم که مردم ما این مکتب را ادامه بدهند اظهار کرد: جوانان ما باید به این شهید بزرگوار اقتدا کنند و بدانند که حاج قاسم مختص ما ایرانیان نبود و متعلق به همه مظلومان عالم است.

امیر سرتیپ خلبان واحدی با بیان اینکه دیدن این شور توأم با شعور انسان را منقلب می‌کند افزود: خداوند این ارزش‌ها را بی‌دلیل به کسی نمی‌دهد. تمام نیرو‌های مسلح به سردار شهید سپهبد سلیمانی اعلام می‌کنند که اجازه نخواهند داد پرچم این شهید بزرگوار روی زمین بماند.


باشگاه خبرنگاران جوان
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی