شناسه خبر : 42035
تاریخ انتشار : 1398/11/17 13:43
حمایت از بازی‌های موبایلی در دستور کار نیروهای مسلح است

امیر خلبان نصیرزاده:

حمایت از بازی‌های موبایلی در دستور کار نیروهای مسلح است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: حمایت از بازی‌های موبایلی با الگوها و فرهنگ بومی و آنچه که در سنت و دین ما تبیین شده در دستور کار نیروهای مسلح قرار گرفته است.

صبح امروز (پنج شنبه) طی مراسمی با حضور امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر هادیان معاون هماهنگ نیروی هوایی ارتش و سردار رحمان علیدوست جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از دو دستاورد فرهنگی نهاجا رونمایی شد.

کتاب «تلخ‌تر از انتظار» مروری بر زندگی امیر سرلشکر خلبان شهید اسدالله بربری به روایت همسرش و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» که توسط کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است، دو محصول فرهنگی بودند که در این مراسم از آنها رونمایی شد.

امیر خلبان نصیرزاده در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش در حوزه جنگ نرم و مقابله با عملیات روانی دشمن برنامه‌های متعددی در دست انجام دارد که عمده این برنامه‌ها برای کارکنان پایور و نیروهای وظیفه که در معرض تهدیدات بیشتر دشمنان هستند، انجام می‌شود.

وی با اشاره به تبیین برنامه‌های مختلف در نهاجا در حوزه فضای مجازی گفت: در راستای عمل به توصیه‌های فرمانده معظم کل قوا در زمینه تنظیم برنامه‌های ویژه برای کارکنان وظیفه در مدت زمان خدمت در نیروهای مسلح، در نیروی هوایی برنامه‌های متعددی طراحی شده است که یکی از این برنامه‌ها ورود به حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین با بیان اینکه حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه از حوزه‌هایی است که جوانان در آن حضور دارند، خاطرنشان کرد: اگر در این فضاها حضور نداشته باشیم، خلأ این حضور با دشمنان پر خواهد شد؛ به همین دلیل حمایت از بازی‌های تلفن همراه با الگوها و فرهنگ بومی و آنچه که در سنت، فرهنگ و دین ما تبیین شده در دستور کار نیروهای مسلح قرار گرفته است.


خبرگزاری مهر
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی