شناسه خبر : 34744
تاریخ انتشار :
فراخوان ثبت نام طرح ملی مسکن تا پایان آذر ماه

فراخوان ثبت نام طرح ملی مسکن تا پایان آذر ماه

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت‌نام طرح ملی اقدام مسکن در استان تهران در اولویت سوم قرار دارد گفت: فراخوان ثبت نام آن تا آذرماه اعلام می‌شود.


به گزارش نورنیوز ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه هیأت دولت صبح امروز (چهارشنبه 22 آبان) درباره طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران گفت: اراضی دولتی که قابلیت برنامه‌ریزی برای آغاز طرح ملی اقدام مسکن داشتند را در این طرح مد نظر قرار دادیم.


 وی افزود: تقریبا 50 درصد بافت تهران بازسازی و نوسازی شده و بقیه آن باقی مانده است که البته این موضوع هم در دستور کار قرار دارد.


وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ از ظرفیت شهرهای جدید هم در قالب طرح جدید اقدام ملی مسکن استفاده کرده و پروژه‌های آن مناطق نیز شروع شده است.


اسلامی افزود: چون باید مقدمات اجرای طرح اقدام مسکن در استان تهران به صورت کامل فراهم شود و همه اراضی شناسایی شده و تکمیل شود ثبت‌نام این طرح ملی را در اولویت سوم قرار دادیم و بر همین اساس فراخوان ثبت نام آن را اعلام خواهیم کرد.


وی گفت:‌ ثبت نام طرح ملی اقدام مسکن در استان تهران حداکثر تا پایان آذر است ؛ هر چند که باید طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تمام ثبت‌نام‌ها در قالب این طرح تا پایان آذر ماه صورت گیرد.خبرگزاری فارس
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.