شناسه خبر : 153851
تاریخ انتشار : 1402/08/03 11:33
رهبر معظم انقلاب: آمریکا شریک جرم قطعی جنایت‌کاران در غزه است

رهبر معظم انقلاب: آمریکا شریک جرم قطعی جنایت‌کاران در غزه است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اعضای کنگره بزرگداشت شهدای استان لرستان گفتند: در قضیه فلسطین، آمریکا شریک جرم قطعی جنایت‌کاران است. در این جنایات، دست آمریکا تا مرفق در خون مظلومان و کودکان و بیماران، داخل شده و آلوده است.

نورنیوز - گروه سیاست: دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۶۵۵۵ شهید لرستان و جمعی از خانواده‌های شهید این استان صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار با بیان اینکه در قضیه فلسطین، آمریکا شریک جرم قطعی جنایت‌کاران است، تصریح کردند: در این جنایات، دست آمریکا تا مرفق در خون مظلومان و کودکان و بیماران، داخل شده و آلوده است. در واقع آمریکا است که دارد جنایت غزه را مدیریت می کند.

ایشان افزودند: اینکه شما مشاهده می‌کنید که رئیس‌جمهور آمریکا و روسای کشورهای ظالم و شرور مثل انگلیس و فرانسه و آلمان، پی در پی خودشان را [به اراضی اشغالی] می‌رسانند، برای چیست؟ چون می‌بینند رژیم صهیونیستی دارد نابود می‌شود؛ خودشان را می‌رسانند تا از نابودی جلوگیری کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: اگر خطر نابودی، رژیم غاصب را تهدید نمی‌کرد، این اشرار عالم خودشان را محتاج نمی‌دیدند که مرتب و پشت سر هم، اظهار همبستگی کنند.

ایشان گفتند: این موضوع نشان می‌دهد که ضربه [حماس]، ضربه بسیار محکم و تعیین‌کننده‌ای بوده است؛ رژیم ضربه‌خورده و زخم خورده و از پا افتاده‌ی صهیونیستی  که دارند به زور با بمب‌ها و تسلیحات کذایی، سر پا نگه می‌دارند، چون زورش به رزمندگان نرسید و نخواهد رسید، انتقامش را از مردم بی دفاع فلسطین می‌گیرد.

حضرت آیت‌الله افزودند: رزمندگان، همچنان آماده اقدام هستند و حفظ‌کننده روحیه و انگیزه و توان اقدام در این مدت بوده‌اند و بعد هم خواهند بود.

مشروح خبر و تصاویر تکمیلی متعاقباً منتشر می‌شود.


رسانه KHAMENEI.IR
اخبار مرتبطنظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی