شناسه خبر : 137738
تاریخ انتشار : 1402/01/04 11:19
اسرائیل به منطقه خطر نزدیک می‌شود

اعتراف رئیس شاباک؛

اسرائیل به منطقه خطر نزدیک می‌شود

رئیس سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی(شاباک) گفت: تهدیدات امنیتی و شکاف در میان جامعه صهیونیست‌ها، اسرائیل را به منطقه خطر نزدیک می‌کند.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: رئیس شاباک روز گذشته ( پنج‌شنبه) گفت‌وگویی را با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم داشته است که رسانه‌های عبری زبان، بخش‌هایی از این گفت‌وگو را منتشر کرده‌اند.

به گزارش این رسانه، «رونین بار» در این گفت‌وگو برای نخستین بار درباره گسست و فروپاشی اجتماعی رژیم صهیونیستی به نتانیاهو هشدار داده است.

این گزارش می‌افزاید: یکی از تهدیداتی که در گفت‌وگوی رئیس شاباک و نتانیاهو به آن اشاره شده است، نافرمانی سربازان و افسران دستگاه‌های نظامی و امنیتی از انجام خدمت در یگان‌های خود در اعتراض به برنامه‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که هشدار رئیس شاباک در راستای هشدارهای دیگر مسئولان از جمله «یوآو گالانت» وزیر جنگ و رئیس ستاد مشترک ارتش درباره خطرات پیش روی رژیم صهیونیستی بوده است.

«هرتزی هالوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اخیراً اطلاعاتی را درباره افزایش بحران در ارتش به دنبال تصویب طرح اصلاح قضایی به نتانیاهو ارائه کرده است.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی