شناسه خبر : 130022
تاریخ انتشار : 1401/11/25 10:41
شرایط استفاده از 100 گیگ اینترنت رایگان اعلام شد

شرایط استفاده از 100 گیگ اینترنت رایگان اعلام شد

به پدرانی که در روز پدر صاحب فرزند شده‌اند 100 گیگ اینترنت رایگان تعلق می‌گیرد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: پیرو اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به پدرانی که در روز پدر مصادف با میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن ماه) صاحب فرزند شده اند، از روز دوشنبه به مدت دو هفته، ثبت نام برای اختصاص این هدیه از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در دسترس است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد پیرو دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختصاص بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه پدرانی که در روز میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن مصادف با ۱۳ رجب امسال) صاحب فرزند شده اند، به اطلاع می‌رساند با همکاری سازمان ثبت احوال کشور، سرویس مورد نظر در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند قرار داده شده است.

بر این اساس پدران مشمول این طرح می‌توانند از روز دوشنبه ۲۴ بهمن به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند، که پس از پایان مهلت ثبت نام، بسته اینترنت هدیه فعال خواهد شد.

پدرانی که امسال روز پدر صاحب فرزند شده اند برای دریافت هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید ابتدا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند و وارد سامانه شوند.

 

سپس پس از یک بار احراز هویت با کلیک بر گزینه‌ای که بدین منظور درنظر گرفته شده وارد بخش دوم شوند. در این مرحله ضمن انتخاب کد ملی فرزند تازه متولد شده، شماره تلفن همراهی که پدر میخواهد هدیه را بر روی آن دریافت کند نیز انتخاب و در پایان بر دکمه ارسال اطلاعات کلیک شود.

 

با ثبت صورت گرفته بعد از پایان مدت ثبت نام هدیه درنظر گرفته شده فعال می‌شود.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی