آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 126866
تاریخ انتشار :
استقبال گسترده از تئاتر مشهد در تالار وحدت + فیلم

استقبال گسترده از تئاتر مشهد در تالار وحدت + فیلم

اولین تئاتر صحنه‌ای چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تالار وحدت، با استقبال چشمگیر تماشاچیان از نمایش «ایرانیان» همراه شد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: نمایش «ایرانیان» شب گذشته در تالار وحدت اجرا شد، این نمایش به شکل غافلگیر کننده با استقبال زیاد مخاطبان همراه بود.

بر اساس این گزارش، نمایش «ایرانیان» به سیر اتفاقات پیش‌آمده در زمان سفر امام رضا (ع) از مدینه به مرو می‌پردازد. ایرانیان» شامل داستان‌های اپیزودیک است و بیش از ۳۰ نفر از اعضای گروه در این پروژه فعالیت دارند.

نمایش «ایرانیان» تمامی افراد حاضر در کاروان مدینه تا مرو دست‌به‌گریبان مرگ می‌شوند. در این نمایش ما شخصیت امام رضا (ع) را نمی‌بینیم، اما متوجه اتفاقاتی می‌شویم که ذیل شخصیت ایشان پیش می‌رود.

شنیدن نام آثار رضا صابری خاطرات اجرا‌های متفاوت این هنرمند پیشکسوت تئاتر در ذهن‌مان مرور می‌شود. خاطراتی از اجرای پرفرازونشیب «خانات» تا آخرین اجرای «پشت دیوار کشتارگاه» او که در چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر روی صحنه رفت. این هنرمند باسابقه در دوره اخیر جشنواره تئاتر فجر در بخش بین‌الملل با نمایش «ایرانیان» که روایتگر ماجرا‌های سفر امام رضا (ع) از مدینه به مرو است، حضور دارد.

نمایش صابری دیشب در تالار وحدت با استقبال غیر قابل پیش بینی همراه شد و به نوعی می‌توان گفت، مشهدی‌ها اقبال عموم را کسب کردند.

در ادامه فیلمی از حضور گسترده تماشاگران این تئاتر ببینید؛


آنا
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی