آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 126768
تاریخ انتشار :
چه اجراهایی خیابانی در سومین روز  تئاتر فجر برگزار شد

چه اجراهایی خیابانی در سومین روز تئاتر فجر برگزار شد

اجراهای خیابانی در سومین روز جشنواره از ساعت چهارده و سی در پهنه رودکی با نمایش «مترس ها» به کارگردانی علیرضا شمسی آغاز شد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: سومین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجرمصادف با سوم بهمن ماه شاهد اجرای نمایش های زیادی در بخش صحنه ای در حوزه های آثار داخلی و ملل خواهد بود.

نمایش «مانداک» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی از ملایر در بخش بین الملل و در دو سانس هفده و بیست در سالن اصلی تئاتر شهر، نمایش «آگنی تاژ» به نویسندگی رسول حق جو و کارگردانی حسین کارگر از ماهشهر در دو سانس هجده و سی و بیست و سی در تالار چهارسو و تماشاخانه سنگلج با نمایش سیمرغ به نویسندگی محمود مهدوی و کارگردانی اکبر صادقی از اردبیل در دو سانس هفده و بیست به صحنه خواهند رفت.

تئاتر مولوی در این روز میزبان نمایش «امل» از کشور عراق و به کارگردانی جواد الاسدی است که در دو سانس شانزده و نوزده اجرا می شود.

تماشاخانه ایرانشهر نیز تنها در یک سالن استاد سمندریان نمایش «مامور خیابان نود و دو» را به نویسندگی داود فتحعلی بیگی و کارگردانی میثم زندی از نوشهر و در دو سانس هجده و بیست و سی روی صحنه خواهد داشت و تالار  حافظ نیز در این شب میزبان نمایش «آخرین راه» از محسن متین وفا از تهران است که در دو سانس هجده و بیست و سی اجرا می شود. در نهایت تالار وحدت در این روز اجرایی نخواهد داشت.

** چه اجراهایی خیابانی در سومین روز خواهیم دید

اجراهای خیابانی در سومین روز جشنواره از ساعت چهارده و سی در پهنه رودکی با نمایش «مترس ها» به کارگردانی علیرضا شمسی و سامان شکیبا از فلاورجان و در سی دقیقه آغاز خواهند شد و سپس این اجراها با نمایش «یک فنجان قهوه برای عشق» به کارگردانی جهانگیر چالاکی از بناب ساعت پانزده، «کوسه برنشین» به کارگردانی مرجان خورسند از تهران در ساعت پانزده و سی و نمایش «تکم» از معین جعفری از اهر در ساعت شانزده ادامه خواهد داشت.

در نهایت این اجراها با «لیلی و مجنون» به کارگردانی بهنام کاوه از ابادان ساعت شانزده و سی ، «چرخیدن» به کارگردانی آرش رضایی از ازنا در ساعت هفده در پهنه رودکی، روبه روی تالار وحدت ادامه پیدا کرده و به پایان می رسد.

همچنین نمایش «قل آب» از بهناز زحمتکش از استان یزد نیز در اجرای دوم خود در ایوان انتظار متروی ولی عصر(عج) ساعت یازده صبح اجرا می شود.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا یازدهم بهمن ماه در سالن‌های نمایشی تهران ادامه خواهد داشت. 


نورنیوز
اخبار مرتبط
تئاتر فجر امسال نسبت به سال گذشته پرشورتر بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

تئاتر فجر امسال نسبت به سال گذشته پرشورتر بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره تئاتر فجر امسال به واسطه برپایی رویداد منطقه‌ای و استانی از درخشان‌ترین دوره‌های جشنواره به شمار می‌رود، ...

قطار چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به ایستگاه پایانی رسید
کولاک مردم در آخرین شب جشنواره ؛

قطار چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به ایستگاه پایانی رسید

آخرین شب جشنواره تئاتر فجر در سالن‌های نمایشی تهران با اقبال عموم روبه رو شد و البته به حق نیز نمایش‌ها توانستد دل مخاطبان تئاتر را بربایند.

«مردمان مرد» به تئاتر شهر می آیند، «کلاه قرمزی» به مولوی می رود

«مردمان مرد» به تئاتر شهر می آیند، «کلاه قرمزی» به مولوی می رود

ششمین روز جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر با نمایش‌هایی از هنرمندان شهرهای مختلف ایران تا آثار خارجی در سالن‌های نمایشی تهران به صحنه می‌آیند.

استقبال گسترده از تئاتر مشهد در تالار وحدت + فیلم

استقبال گسترده از تئاتر مشهد در تالار وحدت + فیلم

اولین تئاتر صحنه‌ای چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تالار وحدت، با استقبال چشمگیر تماشاچیان از نمایش «ایرانیان» همراه شد.

پوستر جشنواره تئاتر فجر رونمایی شد + فیلم

پوستر جشنواره تئاتر فجر رونمایی شد + فیلم

پوسترهای جشنواره تئاتر فجر که کاری از محمد اسفندیاری و حسن موسی زاده بود با حضور مسئولان و رسانه ها رونمایی شد.

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی