شناسه خبر : 181034
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 تیر ساعت 13:46
چه کسی سارق کله پست‌های مخابراتی امین‌آباد بود؟

چه کسی سارق کله پست‌های مخابراتی امین‌آباد بود؟

فرماندهی انتظامی شهرستان ری یک سارق خانم را که کله پست های مخابراتی در محدوده «امین آباد» سرقت می کرد، دستگیر کرد.

نورنیوز-گروه حوادث: سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرماندهی انتظامی شهرستان ری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده «امین آباد» در هفته های اخیر که باعث اخلال در خطوط تلفن و اینترنت منطقه شده بود، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 173 این فرمامندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری امین آباد با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به دست آوردند متهم با استفاده از اره آهن بر باجه های مخابراتی را تخریب و کله پست های مخابراتی را سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی بیان کرد: مأموران کلانتری امین آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت  در 16 تیر ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که یک زن بود، شناسایی کردند.

او گفت: بلافاصله با هماهنگی های قضائی روز گذشته تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده «امین آباد» مراجعه و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: متهم حدودا 35 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به 7 فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده«امین آباد» اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی سایر همدستان تحویل پلیس آگاهی شهرستان شد.


رکنا
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی